Praca - KELNERKA Starachowice kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
- Obsługa gości indywidualnych- obsługa imprez okolicznościowych- podstawowa obsługa baru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11,01 zł/godz.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: - KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Młodzieżowe Centrum Kariery Ostrowiec Świętokrzyski

Sandomierska 26a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: ostrowiecki

Gmina pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Ulica pracodawcy: Sandomierska

Numer budynku pracodawcy: 26a

Profil działalności pracodawcy: Agencja Pracy

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*