Praca KELNERKA/BUFETOWA Krążkowy "Zajazd na Wilku" I i K Wawrzyniak

Stanowisko: KELNERKA/BUFETOWA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, inkasowanie należności, podawanie posiłków, napojów

Data publikacji: 2016-07-25

Lokalizacja: Krążkowy (wielkopolskie)

Pracodawca: "Zajazd na Wilku" I i K Wawrzyniak

Miejsce pracy:
63-600 Krążkowy 300, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, inkasowanie należności, podawanie posiłków, napojów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNERKA/BUFETOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krążkowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: wydawca posiłków / bufetowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: "Zajazd na Wilku" I i K Wawrzyniak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krążkowy

Numer budynku pracodawcy: 300

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: wydawca posiłków / bufetowy