Praca KELNER Żary kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa kelnerska gości i hotelu restauracji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż dla osób po 50 roku życia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Adres pracodawcy:
Mieszka I 15, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Mieszka I

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Hotel i Restauracja Willa Park, Villa Nova

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kluczbork (opolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Lechów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP, P.Poż, regulaminem pracy i stanowiskiem pracy, zapoznanie się z zasadami prowadzenia ewidencji spraw, obsługą urządzeń biurowych oraz rejestrów spraw pracowniczych, nauka redagowania i przyjmowania korespondencji biurowej oraz zasad obsługi klienta, zapoznanie z zasadami zakładania akt spraw, prowadzenie elektronicznego kalendarza kancelaryjnego, bieżąca obsługa klientów: umawianie terminów spotkań, udzielanie informacji o stanie spraw oraz wpływających dokumentach, nauka tworzenia i prowadzenia bazy danych klientów, nauka kompletowania pism procesowych, nauka sporządzania umów i dokumentacji spraw kancelaryjno-biurowych, pracowniczych oraz finansowych związanych z działalnością firmy, nauka redagowania pism procesowych, opinii prawnych, nauka obsługi programów prawniczych, wyszukiwanie aktualnego stanu prawnego przepisów, przygotowanie zestawień orzecznictwa do określonych zagadnień prawnych, prowadzenie korespondencji, obsługa poczty internetowej, prowadzenie listy adresowej, pocztowej, telefonicznej, zapoznanie z zasadami archiwizacji dokumentów, zakładanie i prowadzenie archiwów, pomoc przy koordynacji prac biurowych, kserowanie, kompletowanie i skanowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 1 250 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER ROLET - 997,4 PLN

staż związany z nabywaniem praktycznych umiejętności związanych ze stanowiskiem montera rolet
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI MURARZE I POKREWNI - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Klucze (małopolskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY / PAKOWACZ - od 1 850 PLN

sprzdaż internetowa, pakowanie, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wieluń (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

operator wózka widłowego, rozładune załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zagorzyce (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Malowanie, tapetowanie, tynkowanie, kładzenie glazury i terakoty, obróbki blacharskie.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Maszewo Duże (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP I P.POŻ. Prowadzenie dokumentacji procesu rekrutacji i selekcji kandydatów. Sporządzanie opisu stanowiska pracy,określanie źródeł pozyskiwania kandydatów.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 2 000 PLN

Praca na linii regularnej na trasie Legnica - Prochowice, kontrola pojazdu przed rozpoczęciem pracy, jazda autobusem trasie Legnica - Złotoryja, kontrola pojazdu po zakończeniu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWNIK DS. PLANOWANIA NA BUDOWIE (SITE PLANNING MANAGER) - do 15 000 PLN

Kierowanie zespołem planowania na budowie. Planowanie harmonogramu realizacji budowy, zapewnienie zgodno0ści harmonogramem wdrażania umowy. Koordynacja działań z kierownikiem ds. planowania projektu, celem sprawdzenia zgodności i harmonogramem realizacji budowy z planowaniem pozostałych obszarów projektu (inżynierii, zamówień itp.). Rozbicie planu realizacji budowy na bardziej szczegółowy do poziomu wymaganego dla prawidłowego wykonania, monitorowania i kontroli wykonywanych działań. Bieżąca aktualizacja harmonogramu wykonywania budowy zgodnie z zapotrzebowaniem. Współpraca z kierownictwem budowy i projektu w sytuacjach w których pojawią się nieprzewidziane okoliczności wpływające na harmonogramem realizacji. Proponowanie alternatywnych i awaryjnych planów zawsze gdy jest to potrzebne, w przypadku odstępstw od pierwotnego planu. Weryfikacja i kontrola celów projektu. Zbieranie informacji na temat postępu prac od podwykonawców. Koordynacja ze stronami trzecimi (partnerami, klientami, podwykonawcami) w celu ujednolicenia i zapewnienia spójności działań zawartych w harmonogramie. Przygotowywanie krótkoterminowych prognoz wykonywania harmonogramu oraz ogólnego harmonogramu budowy w oparciu o wymagania spółki, przygotowywanie szczegółowego harmonogramu rozkładu prac oraz planu dostaw materiałów i sprzętu. Przygotowywanie tygodniowych i miesięcznych sprawozdań z postępów prac, w tym statusu postępów, trendów i środków naprawczych.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Bogatynia (dolnośląskie)

KUCHARZ - PIZZERMAN - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Żuromin (mazowieckie)

SZWACZ - od 1 850 PLN

Szycie odzieży, praca w godzinach 7-15
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Sierpc (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży oraz zawieranie kontaktów handlowych z klientami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR MASZYNY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Staniątki (małopolskie)

POMOC KUCHNI + ST PO WER - 997,4 PLN

- pomoc kucharza przy pracy w kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA X1 - do 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK (Z) - od 2 000 PLN

Elektryk
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Zakliczyn (małopolskie)

ADMINISTRATOR BIURA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie materiałów do produkcji, montowanie elementów
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Laskowice (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Koordynacja pracy dwóch działów, bezpośredni kontakt z klientami, telefoniczny kontakt z klientami, obsługa recepcji bezpośredniej, tworzenie bazy danych klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Płock (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towaru, obsługa klinetów, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie pokryć meblowych i poduszek
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

Rozbiór i wykrawanie półtusz zwierzęcych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Rydułtowy (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gdańsk (pomorskie)