Praca KELNER Włoszczowa L & S. s.c. Mariusz Lamczyk, Barbara Hablasek

Wolności 31, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kelner*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: L & S. s.c. Mariusz Lamczyk, Barbara Hablasek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

- obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Bytom Odrzański (lubuskie)

obsługa klienta, sporządzanie rachunków, inkasowanie nalezności, utrzymanie czystości w miejscu pracy, catering
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Wierzbica (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Specjalista do spraw marketingu i handlu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 000 PLN

wydawanie posiłków w hotelu obsługa zagranicznych gości
PPHU Patryk Szczypiński - 2016-09-15 - Karpacz (dolnośląskie)

inkasowanie należności, obsługa klientów, przygotowywanie sali, stołów, nakryć do obsługi różnych imprez
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Karnity (warmińsko-mazurskie)

obsługa klenta, onsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

HOSTESA/HOST - od 50 PLN

Sprawdzenie dostępności napojów alkoholowych
kontakt przez OHP - 2016-08-03 - Kluczewsko (świętokrzyskie)

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Żywiec (śląskie)

KELNER - od 1 900 PLN

Kelner
NZOZ SU "AMER-POL" Polańczyk - 2016-08-22 - Polańczyk (podkarpackie)

KELNER - od 2 500 PLN

obsługa gości restauracji
Hotel "GRACJA" Józef Kuczyński - 2016-10-13 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Obsługa sali sprzedażowej restauracji - sprzątanie tac, uzupełnianie produktów sprzedawanych według wagi, utrzymanie czystości na sali konsumenckiej.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łódź (łódzkie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa gości
B5 Sp. z o.o. ŁAZIENKI II Resort Medical&SPA - 2016-10-25 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

wg stanowiska, wynagrodzenie 1850 zł + premia, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, kontakt z pracodawcą tel.: 71 389 78 71, 609 878 868
KARCZMA CYSTERSKA - Firma Handlowo-Gastronomiczna M. KOWAL - 2016-07-25 - Lubiąż (dolnośląskie)

Obsługa klientów w barze i restauracji, przyjmowanie i realizacja zamówieńWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, 6 - miesięczne doświadczenie zawodoweKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 16 621 71 71, 690 960 844
DINH MANH MARIOLA RESTAURACJA AZJATYCKA "THU DO" BAR "AZJATYCKI" - 2016-10-25 - Jarosław (podkarpackie)

TECHNIK MECHATRONIK - od 3 000 PLN

Pracownik działu mechaniczno-montażowego
TELEKOM-OLESZNO Sp. z o. o. - 2016-03-15 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KELNER - od 800 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, ; WYMAGANIA; WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, KSIĄZECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, STAŻ PRACY MIN. 3 LATA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO;CZAS PRACY: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU - 4H/DZIENNIE
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Stary Dębsk (mazowieckie)

przygotowywanie napojów z espresso, drinków. podwanie posiłków, obsługa gości; Kontakt tel.10-18, osobisty 12-14 oraz poprze e-mail
FHU PEPE Dariusz Kanclerz - 2016-05-16 - Słupsk (pomorskie)

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kraków (małopolskie)

wg.programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTA TJ. PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ, PODAWANIE DO STOŁÓW ZAMÓWIONE DANIA, POBIERANIE NALEŻNOŚCI ZA ZAMÓWIONE DANIA, DBANIE O ESTETYKĘ SALI.
"OTMĘT- ZBYT" SP. Z O.O. - 2016-09-30 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

Technik informatyk
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KELNER - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Warszawa (mazowieckie)

kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa kelnerska różnych imprez, sprzątanie sali, sprzedaż artykułów spożywczych
Usługi Hotelowo-Gastronomiczne "BPIS" Spółka Jawna E. Siwicka, M. Leplawy - 2016-04-14 - Augustów (podlaskie)