Praca KELNER/KA Kielce RESTAURACJA "La Cucina Italiana" Barbara Chrobot

Stanowisko: KELNER/KA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Data publikacji: 2016-01-20

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: RESTAURACJA "La Cucina Italiana" Barbara Chrobot

Ściegiennego 38, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, obsługa klienta.

Nazwa pracodawcy:
RESTAURACJA "La Cucina Italiana" Barbara Chrobot

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta dla osób z ewid. MUP w KielcachSzczegóły oferty pracy w pokoju nr 36, tel. 41 3406094

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Godziny : 11.00-18.00 Kielce, ul. Ściegiennego 38

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Ściegiennego

Numer budynku pracodawcy: 38

Profil działalności pracodawcy:
restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

PRAKTYKANT W WYDZIALE ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYM (KRUS) - nieodpłatny

- przyjmowanie dokumentacji z poszczególnych komórek organizacyjnych do archiwum zakładowego,- przechowywanie i zabezpieczenie zgromadzonej w archiwum dokumentacji oraz jej udostępnianie,- brakowanie dokumentacji niearchiwalnej oraz udział w jej komisyjnym brakowaniu,- przygotowanie materiałów archiwalnych do przekazania i udział w ich przekazaniu do właściwego miejscowo archiwum państwowego,- sporządzanie sprawozdań z działalności archiwum zakładowego i stanu dokumentacji,
KRUS OR KIELCE - 2015-10-12 - Kielce (świętokrzyskie)

LAKIERNIK - od 3 000 PLN

w/g potrzeb
PLUS KADRA Sp. z o. o. - 2016-10-03 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNIK WULKANIZATORA - od 1 850 PLN

Doświadczenie zawodowe.
ZAKŁAD WULKANIZACYJNY - 2016-03-17 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

Obsługa gości. Praca na umowe o pracę w godz. 7-19 w O.W. Chalkozyn w Kołobrzegu.
Interferie S.A. - 2016-07-25 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

KIEROWCA KAT /C+E/ - od 2 150 PLN

w/g potrzeb
POCZTA POLSKA S. A. - 2017-06-01 - Kielce (świętokrzyskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Praca przy remontach, budowie wewnątrz i na zewnątrz obiektu.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO DZIAŁU MARKETINGU I SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Opracowywanie ofert handlowych i aplikowanie w akcjach przetargowych, realizacja planów sprzedażowych dla stałych i nowo pozyskanych klientów, aktywne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem biznesowym.
P.P.H "LOGIS" Sp. z o.o. - 2017-01-24 - Kielce (świętokrzyskie)

KASJER/FAKTURZYSTA - od 2 000 PLN

kompleksowa obsługa klienta w zakresie operacji finansowych
kontakt przez OHP - 2017-08-17 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - 2 000 - 2 500 PLN

w/g stanowiska
Mostostal Kielce S.A w Kielcach - 2017-03-14 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OFERTA STAŻU u pracodawcy Sklep Spożywczo Przemysłowy Agnieszka Kubicka.Program stażu do zapoznania w pokoju 55.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów - aktywna sprzedaż towarów- dbałość o estetykę,porządek i higienę na stacji.
BP SERWICE CENTER - 2016-10-11 - Kielce (świętokrzyskie)

REFERENT DS. PRODUKCJI-UTRZYMANIA RUCHU - od 2 500 PLN

Projektowanie procesu produkcji łożysk, tworzenie instrukcji pracy operatora i procesu produkcji wyrobu, opracowywanie kart obróbki skrawaniem.
NSK BEARINGS POLSKA S.A - 2016-11-15 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe " ANERI" - 2016-07-21 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Zapewnienie profesjonalnej, zgodnej ze standardami obsługi klienta w oddziale firmy, doradztwo techniczne, analiza potrzeb klientów oraz wsparcie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, koordynowanie realizacji zamówień dla klientów oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej współpracy, wydawanie i przyjmowanie maszyn i urządzeń, sprawdzanie ich stanu technicznego, wyszukiwanie nowych i aktualizacja dotychczasowej bazy klientów, realizowanie celów sprzedażowych, bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji, dbanie o wizerunek oddziału.
Ramirent S.A. - 2016-12-22 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Przedsiębiorstwo Usługowe GARDEN - 2017-06-02 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKOWEJ - od 3 000 PLN

- bieżąca obsługa operacyjna klientów w placówce bankowej,- sprzedaż produktów banku,- kompletowanie dokumentacji klientów,- sporządzanie wniosków i umów kredytowych
Salemax Maciej Makowski - 2017-02-27 - Kielce (świętokrzyskie)

ROZŁADUNEK TOWARÓW - od 13 PLN

przewóz gotowych produktów, produkcja, montaż, cięcie aluminium
kontakt przez OHP - 2017-01-23 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 10 PLN

POMQUAD POMIANKOWSKI ŁUKASZ - 2016-05-11 - Kielce (świętokrzyskie)

LAKIERNIK - 2 500 - 2 850 PLN

AEBI Schmidt Polska sp.z.o.o. - 2017-05-18 - Kielce (świętokrzyskie)

SPAWACZ - od 17 PLN

P.P.H.P. MET-STAL Paweł Pasierbek - 2016-01-29 - Kielce (świętokrzyskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

opieka nad dziećmi i realizacja podstawy programowej
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Kielce (świętokrzyskie)

Obsługa gastronomii.Praca w godz. 6:30-14:30, 12-20 w wymiarze co najmniej 40 godz. tygodniowo na umowę zlecenie.
Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO Sp. z o.o. - 2016-05-16 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

BARMANKA - 1 750 - 2 000 PLN

Obsługa klientów baru, dbanie o właściwe zaopatrzenie baru - zamawianie i rozliczanie, rozliczanie utargu. Kontakt z pracodawcą: tel. (41) 332-62-74, (41) 332-63-91, adres e-mail: rekrutacja (at) kongresowy.pl
HOTEL SERVICE Sp. z o. o. - 2015-11-09 - Kielce (świętokrzyskie)

BRUKARZ - 1 850 - 2 000 PLN

ustawianie krawężników,obrzeży,ściąganie planu pod kostkę,układanie kostkikontakt telefonu 609828560
Zakład Robót Drogowych s.c., ul. Matejki 4A Kielce - 2016-05-27 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA ZAWODOWY - PRAKTYKANT - nieodpłatny

1. Zapoznanie się z przepisami BHP, ppoż., przepisami dot. ochrony danych osobowych, strukturą organizacyjną i prawnymi podstawami funkcjonowania OHP, ich zadaniami.2. Zapoznanie się z celami, zadaniami i funkcjonowaniem oraz ze standardami Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej, Młodzieżowego Centrum Kariery i Młodzieżowego Biura Pracy.3. Zapoznanie i omówienie metod i narzędzi pracy oraz wyposażenia MCiZ.4. Omówienie prowadzenia zajęć grupowych, tematyki, odbiorców, współprowadzenie zajęć.
Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach - 2016-11-02 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów,kasy fiskalnej,prace magazynowe w sklepie samoobsługowym z przewagą art. spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Kielce (świętokrzyskie)

Ubezpieczenia Tomasz Segieta - 2017-07-05 - Kielce (świętokrzyskie)