Praca KELNER Busko-Zdrój P.H.U. "BARTEX" Mirosław Kumór w Busku-Zdroju

Partyzantów 27, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, podawanie posiłków.Kontakt: agencjavip (at) interia.eu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziany staż pracy.

Nazwa pracodawcy: P.H.U. "BARTEX" Mirosław Kumór w Busku-Zdroju

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Różana 2, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Ulica pracodawcy: Różana

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: usługi gastronomiczne

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mirosław Kumór

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.03.2016