Praca KELNER Busko-Zdrój Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na brodziki.

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
serwowanie napoi, przygotowywanie sali konsumpcyjnej, nakrywanie do stołów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 760 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Pracodawcza proponuje zatrudnienie na umowę zlecenie.

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 760 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Adres pracodawcy:
28-100 Wełecz 142, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wełecz

Adres strony pracodawcy: www.grupapsb.com.pl

Numer budynku pracodawcy: 142

Profil działalności pracodawcy:
Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku 11 lat, jest największą siecią hurtowni materiałów budowlanych w Polsce

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*