Praca KELNER/BARMAN Uniejów Adrian Jatczak Restauracja Herbowa

Miejsce pracy:
Zamkowa 2, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Obsługa gości, przygotowywanie sali do przyjeć okolicznościowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 800 - 2 000 PLN

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Uniejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poddębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Uniejów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 800 - 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: Adrian Jatczak Restauracja Herbowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: poddębicki

Gmina pracodawcy: Uniejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Uniejów

Ulica pracodawcy: Zamkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*