Praca KASJER-SPRZEDAWCA Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Branża spożywcza. Obsługa klienta, przyjmowanie towaru i uzupełnianie półek, dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagane wykształcenie zawodowe, minimum 3-letni staż pracy, znajomość kasy fiskalnej oraz książeczka zdrowia. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat lub pół etatu (możliwość wyboru). Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka zdrowia

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.12.2015

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń w Urzędzie Gminy oraz pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Konopiska (śląskie)

PROJEKTANT - GRAFIK 2D I 3D - od 1 850 PLN

Projektowanie 2D i 3D, projektowanie poligrafii, opracowywanie dokumentacji projektowych, wykonawczych i powykonawczych, przygotowywanie plików do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (S) - 997,4 PLN

prace asystencko-sekretarskie, sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu, ewidencjonowanie czasu pracy pracowników, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, zamawianie surowców i materiałów na potrzeby produkcji, organizowanie transportu wyrobów gotowych do klientów i dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Tarnów (małopolskie)

TELEMARKETER - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Puławy (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu stanowiącym załącznik do umowy o organizację stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jarocin (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

organizacja planu dnia:i kalendarz spotkań, terminy,obsługa służbowych spotkań; obsługa biura: korespondencja, paczki;obsługa interesantów: przyjmowanie klientów i udzielanie im informacji; obsługa urządzeń biurowych: telefonu, kserokopiarki, drukarki, skanera, faxu;obsługa komputera: sporządzanie pism w WORD, sporzadzanie zestawień i sprawozdań w EXCEL, wyszukiwanie informacji w Internecie; zaopatrywanie w drobne materiały w pobliskich sklepach branżowych (samochód sł€żbowy do dyspozycji).
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Legnica (dolnośląskie)

POŚREDNIK PRACY - STAŻYSTA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Złotoryja (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 800 PLN

wykonywanie prac przy dociepleniach budynków, remonty elewacji, malowanie elewacji, skuwanie starego podłoża, mycie i czyszczenie elewacji do gruntowania, wygładzanie powierzchni, szlifowanie i cięcie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Buczyna (małopolskie)

ARTYSTA RZEŹBIARZ - od 1 850 PLN

- rzeżbienie elewacji i wewnątrz budynków drewnianych na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Koryciny (podlaskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI I MIXU I PALETYZACJI - 9,4 - 11,85 PLN

- pakowanie do kartonów produktów, uzupełnianie patyczków, obsługa maszyn.- mieszanie składników i komponentów,- układanie kartonówna paletach, transport w obrębie działu.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Banino (pomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Obsługa tras kurierskich w wyznaczonym rejonie, obsługa i wsparcie dla klientów w ramach doręczanych przesyłek, komletowanie i transport towarów zgodnie z zamówieniem klienta, transport, załadunek i rozładunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER KONSERWATOR INSTALACJI I SPRZĘTU P.POŻ. - do 1 850 PLN

sprawadzanie stanu technicznego, konserwacja oraz montaż instalacji i sprzętu ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

prowadzenie kont analitycznych ;ewidencji limitów wydatków budżetowych; obsługa stypendiów uczniowskich
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Gniezno (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ - 997,4 PLN

- NAUKA ASORTYMENTU BĘDĄCEGO W SPRZEDAŻY FIRMY- NAUKA I OBSŁUGA PROGRAMU SPRZEDAŻOWEGO - PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI POSPRZEDAŻOWEJ- ANALIZY MIESIĘCZNYCH OBROTÓW I KOSZTÓW- PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI DOTYCZĄCEJ SPRZEDAŻY Z ODDZIAŁÓW (SKLEPÓW)
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Przemków (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

obsługa kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kraków (małopolskie)

REFERENT EKONOMICZNY - 997,4 PLN

referent ekonomiczny
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Słubice (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 500 PLN

PRACE PRZYGOTOWAWCZE I PORZĄDKOWE, NIWELACJA TERENU, PRACE WYKOŃCZENIOWE, PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW I URZĄDZEŃ DO PRAC BUDOWLANYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BUDOWLANE, OBSŁUGA MASZYN BUDOWLANYCH, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, PRACE NA WYSOKOŚCI POWYŻEJ 3M, 12 MIESIĘCY STAŻU NA STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

utrzymywanie dróg i ulic powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Gubin (lubuskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

mycie i konserwacja pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Siedlce (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Opieka nad mieszakńcami DPS.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Łaziska (mazowieckie)

ŚLUSARZ - do 2 200 PLN

Praca slusarza przy konstrukcjach stalowych, wiercenie, zgrzewanie, dyspozycyjność w różnych godzinach w przedziale 6.30-14.30Miejsce pracy: Wrocłąw ul. FabrycznaKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: f
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

podanie
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów stalowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sicienko (kujawsko-pomorskie)

KASJER WALUTOWY - od 1 850 PLN

skup i sprzedaż walut
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Gorlice (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Rząśnia (łódzkie)