Praca KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA Brzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kasjer- sprzedawca

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Karta ref. DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

RPO - SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - 997,4 PLN

spzredaz mięsa i wędlin, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Obsługa pacjentów, prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Miechów (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 200 PLN

sprzedaż produktówbankowych oraz ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych.Obsługa klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z klientem. Realizacja indywidualnych celów sprzedaży. Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ciechanów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Branica (łódzkie)

REFERENT/KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie wyższe, specjalność: księgowość, ekonomia, bankowość, finanse; mile widziane doświadczenie; sumienność; dokładność; uczciwość; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Prace budowlane związane z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA -ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zakup towaru , dostawa towaru,ekspozycja towru na sklepie.Miejsce wykonywania pracy teren woj. podkarpackiego oraz całej Polski
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Manasterz (podkarpackie)

INTROLIGATOR MASZYNOWY - od 2 000 PLN

obsługa podstawowych maszyn i urządzeń introligatorskich i poligraficznych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY-ASYSTENT - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KIEROWCA - od 2 800 PLN

Kierowca
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu, załadunek, rozładunek, zabezpieczenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Jaworzno (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

obsluga podnośnika kolumnowego
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. ZATRUDNIENIA I PŁAC - od 1 850 PLN

Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowych firmy.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kamienica Polska (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie potraw samodzielnie
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Modlnica (małopolskie)

KONSTRUKTOR - od 2 700 PLN

TWORZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ(RYSUNKI),MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI RYSOWANIA W 3D(ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU AUTOCAD)
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Skwierzyna (lubuskie)

PRACOWNIK DS. KADR - od 1 900 PLN

sporządzanie dokumentacji związanej z zawieraniem i zakończeniem stosunku pracy, prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z przepisami, rekrutacja pracowników, ewidencjonowanie nieobecności pracowników, wspólpraca z PUP
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

ASYSTENT SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ - od 2 768 PLN

obsługa i pozyskiwanie klientów eksportowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Świdwin (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR - PRACA DLA MŁODYCH - do 1 850 PLN

Pozyskiwanie zleceń transportowych, kontakt z kierowcami i klientami.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Tczew (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie odzieży roboczej na magazynie, obsługa systemu magazynowego SAP
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Alwernia (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjer damsko-męski ze specjalnością zajmowania się męskim zarostem i włosami. Wymagane minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie, wykształcenie średnie. Poszukiwany specjalista od zarostu męskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 060 PLN

Zawieszanie drobiu na linie uboju, wytrzewianie drobiu, krojenie na elementy, przygotowywanie zamówień do realizacji, ważenie, pakowanie części drobiu, mycie i sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Chrustowo (wielkopolskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- sprzedaż towarów- obsługa klientów- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Jeleśnia (śląskie)

EKSPEDIENTKA - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie; doświadczenie nie jest wymagane; aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia; obsługa klienta: układanie ciasteczek i tortów z gotowych bezów; dbanie o czystość; obsługa kasy fiskalnej; brak nałogów; oferta także dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsluga sekretariatu firmy , wystawianie faktur, wprowadzanie danych do komputera
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Oleśnica (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 1 850 PLN

Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Przygotowywanie dokumentacji do księgowania, prowadzenie akt osobowych oraz pomoc księgowej
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Zarzyce Małe (małopolskie)

ASYSTENT DYREKTORA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Zielona Góra (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed