Praca INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH, ANTEN Sandomierz F. H. U. DIPOL Piotr Kogut

Długa 49, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji niskoprądowych, naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych, utrzymywanie infrastruktury teleinformatycznych: montaż systemów alaramowych, naprawa i konserwacja sprzętu telekomunikacyjnego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH, ANTEN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: instalator systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Instalator systemów alarmowych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Uprawnienia SEP do 1kV

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, minimum wykształcenie zawodowe na kierunku elektronicznym KONTAKT Z PRACODAWCĄ: Cv wysyłać na adres email: p.kogut (at) dipol.com.pl

Nazwa pracodawcy: F. H. U. DIPOL Piotr Kogut

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
KONTAKT Z PRACODAWCĄ: CV wysyłać na adres email: p.kogut (at) dipol.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Adres strony pracodawcy: www.dipol.net.pl

Ulica pracodawcy: Długa

Numer budynku pracodawcy: 49

Profil działalności pracodawcy: usługi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów alarmowych