Praca INFORMATYK Brodnica Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ignacego Łyskowskiego w Brodnicy

Zamkowa 1, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
1)Wykonywanie zadań związanych z administrowaniem systemem informatycznym; 2) Instalowanie nowego sprzętu i oprogramowania oraz sprawowanie nadzoru nad instalacjami systemów komputerowych (sprzętowych i programowych); 3) Zapewnienie ochrony przed nieupoważnionym dostępem do systemów teleinformatycznych; 4) Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych; 5) Udział w tworzeniu strony internetowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie min. średnie informatyczne, co najmniej 2 letni staż pracy oraz umiejętności: 1) Administracja serwerami Linux/Windows, 2) Umiejętność wykrywania i zapobiegania zagrożeniom związanym z dostępem do Internetu, 3) Bardzo dobra znajomość pakietów biurowych MS Office, Libre Office; 4) Znajomość języka skryptowego HTML, PHP; 5) Znajomość programów graficznych - Corel Draw; 6) Znajomość zasad ochrony informacji, w tym danych osobowych.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ignacego Łyskowskiego w Brodnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP + CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Adres strony pracodawcy: www.biblioteka.brodnica.pl

Ulica pracodawcy: Zamkowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Działalność bibliotek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*