Praca INDYWIDUALNY DORADCA KLIENTA KLUCZOWEGO Kielce PRAKTIKER POLSKA SP.Z.O.O. Warszawa, Al. Jerozolimskie 184

Stanowisko: INDYWIDUALNY DORADCA KLIENTA KLUCZOWEGO

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Realizacja założonych celów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy, aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B, prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków kontraktów, budowanie trwałych relacji z klientami, budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, bieżące raportowanie działań sprzedażowych.

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: PRAKTIKER POLSKA SP.Z.O.O. Warszawa, Al. Jerozolimskie 184

Radomska 8, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Realizacja założonych celów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy, aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B, prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków kontraktów, budowanie trwałych relacji z klientami, budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, bieżące raportowanie działań sprzedażowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INDYWIDUALNY DORADCA KLIENTA KLUCZOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność analizy potrzeb klienta, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, zaangażowanie, zorientowanie na klienta i efekty, praktyczna znajomość obsługi komputera MS Office, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w sprzedaży na stanowisku handlowca.

Nazwa pracodawcy:
PRAKTIKER POLSKA SP.Z.O.O. Warszawa, Al. Jerozolimskie 184

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wskazany kontakt e-mail: plst361hr (at) praktiker.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Radomska

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż,handel,doradztwo

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015