Praca HANDLOWIEC (GIEŁDA PRACY) Starachowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: kontakt z klientami, pozyskiwanie klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 350 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC (GIEŁDA PRACY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 350 PLN

Data zakończenia pracy: 01.07.2017

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, handlowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ: 18.08.2016 R. O GODZ. 09:00 W PUP STARACHOWICE; POK. 102

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Radomska 76, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Radomska

Numer budynku pracodawcy: 76

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw marketingu i handlu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016