Praca HANDLOWIEC-BRANŻA MOTORYZACYJNA Daleszyce Długosz Auto -Center

Suków-Papiernia 249A, 26-021 Daleszyce, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g dstanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC-BRANŻA MOTORYZACYJNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Daleszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Daleszyce

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dobra obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- pozyskiwanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych klientów.

Nazwa pracodawcy: Długosz Auto -Center

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8.00-16.00 Suków Papiernia 249 A

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Daleszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Daleszyce

Ulica pracodawcy: Suków-Papiernia

Numer budynku pracodawcy: 249A

Profil działalności pracodawcy: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*