Praca GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y Szamotuły Zespół Placówek Bursa i Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Szamotułach

Obornicka 12, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Główna księgowa podlega służbowo dyrektorowi, jest jego doradcą i pomocnikiem w realizacji polityki finansowej bursy i organizacji prcy administracji i księgowości.Ma obowiązek aktywnego uczestnictwa na rzecz doskonalenia systemu zarządzania i kierowania jednostką. Ma też obobwiązek doskonalenia organizacji działalności finansowej poprzez bieżące zaznajamianie się z przepisami dotyczącymi prowadzenia rachunkowości.Główna księgowa jest pracownikiem, któremu dyrektor powierza obowiązki i odpowiedzialność w zakresie:-prowadzenia rachunkowości jednostki-wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi-dokonywania wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym-dokonywania wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szamotuły

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szamotuły

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętność prowadzenia księgowości budżetowej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Nazwa pracodawcy:
Zespół Placówek Bursa i Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny, e-mail, osobisty.Wynagrodzenie: 3.200,00zł+dodatek funkcyjny.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Szamotuły

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szamotuły

Ulica pracodawcy: Obornicka

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.12.2015