Praca GLAZURNIK - MURARZ Ostrowiec Świętokrzyski Usługi Tynkarsko - Budowlane Artur Pastuszka

Gierymskiego 23, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK - MURARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrowiec Świętokrzyski

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność układania glazury

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: murowanie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: Usługi Tynkarsko - Budowlane Artur Pastuszka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: ostrowiecki

Gmina pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrowiec Świętokrzyski

Ulica pracodawcy: Gierymskiego

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik