Praca FLORYSTA- SPRZEDAWCA Łapy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łapy, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA- SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łapy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białostocki

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER- SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru, wykładanie na półki, dbałosć o czystość i terminy ważności, metkowanie towarów, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SKLEPU K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W KWIACIARNI - 997,4 PLN

Obsługa klientów, układanie bukietów, prace porządkowe na sali sprzedażowej
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Duszniki (wielkopolskie)

KIEROWCA POJAZDÓW DOSTAWCZYCH DO 3,5 TONY - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdami dostawczymi do 3,5 tony; obsługa codzienna auta; uczestnictwo w załadunkach i rozładunkach towarów, zabezpieczenie towarów; przewożenie towarów z punktu A do punktu B - UE; wypełnianie dokumentów przewozowych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Przyjmowanie samochodów osobowych do naprawy oraz sporządzanie protokołów ich przyjęcia, ustalanie przyczyn uszkodzeń metodami diagnostycznymi, usuwanie usterek w zespołach i układach samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Agatówka (podkarpackie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Pajęczno (łódzkie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

Piekarz
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Tuchola Żarska (lubuskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

produkcja, wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY-STAŻYSTA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, prawo jazdy kat. B,rzetelność, terminowość, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Racibórz (śląskie)

REFERENT D/S EWIDENCJI I ŚWIADCZEŃ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Głogów (dolnośląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA - 9 - 10 PLN

Obsługa klientów drogą telefoniczną, faksową, e- mail w zakresie zamówień i procesów informacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Siedlce (mazowieckie)

FRYZJERKA DAMSKO/MĘSKA - od 1 850 PLN

usługi fryzjerskie damsko-męskie
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - STAŻYSTA - 997,4 PLN

projektowanie, produkcja i montaż reklam
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Mikołów (śląskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - obsługa klienta, przyjmowanie towaru, metkowanie, nabijanie na kasie fiskalnej, wystawianie faktur, tworzenie ekspozycji wystawowej, pomoc przy zamawianiu towaru, prace porządkowe. Dźwiganie ciężarów - do 20 kg.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

obsługa archiwum, sporządzanie pism
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

praca na linii produkcyjnej, obsługa obrabiarek do tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Strzelce Opolskie (opolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Żary (lubuskie)

OPIEKUN/KA DZIECI W DRODZE ZE SZKOŁY DO OBIEKTÓW SPORTOWYCH - od 9 PLN

nadzór na bezpieczeństwem młodzieży w drodze ze szkoły do obiektów sportowych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Żory (śląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Zgodny z czynnościami związanymi z wykonywaniem wymaganych zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 997,4 PLN

Dostarczanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Staszów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Ryczów (małopolskie)

FOTOGRAF - 997,4 PLN

1.Wybór odpowiednich materiałów fotograficznych do wykonywanych zdjęć czarno-białych lub kolorowych2.Przygotowywanie atelier fotograficznego do wykonywania zdjęć: wybór pleneru lub innego pomieszczenia do zleconych prac fotograficznych3.Posługiwanie się różnymi typami aparatówa. fotograficznych, urządzeniami oświetlającymi i błyskowymi oraz światłomierzami przy wykonywaniu zdjęć 4.Kopiowanie stykowo negatywów5.Obróbka negatywów i pozytywów oraz filmu odwracalnego (slajdów)6.Przygotowywanie roztworów, obliczanie i sporządzanie receptur roztworów stosowanych w obróbce materiałów światłoczułych7.Sporządzanie odbitek i powiększeń wykonanych zdjęć 8.Wykonywanie prac retuszerskich i wykończeniowych zdjęć9.Reprodukowanie zdjęć i fotograficznych dokumentów dzieł sztuki10.Prowadzenie dokumentacji materiałów fotograficznych; ustalanie i kontrolowanie norm zużycia materiałów11.Posługiwanie się powiększalnikami, kopiarką, obcinarkami, suszarkami i zegarami wyłącznikowymi12.Obsługiwanie maszyn wywołujących klisze rentgenowskie13.Obsługiwanie automatycznych wywoływarek negatywów oraz printerów pozytywowych (obsługa minilabów)14.Skanowanie negatywów i obróbka komputerowa zdjęć 15.Posługiwanie się komputerowymi programami fotograficznymi dla dalszego wykorzystywania zdjęć w poligrafii16.Dbałość o powierzony sprzęt17.Naprawianie i konserwowanie aparatów i urządzeń 18.Kierowanie zespołem pracowników - ocenianie wykonywanej pracy przez nich19.Przestrzeganie przepisów bhp i p.poż
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Sierakowice (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Janiszów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 13 PLN

utrzymanie czystości w biurach, pomieszczeniach socjalnych, pomieszczeniach technicznych oraz innych wynajmowanych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

OBSŁUGA MASZYN CZYSZCZĄCYCH PODŁOGI
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Spychowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 750 PLN

Obsługa małej gastronomi.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Ćmińsk (świętokrzyskie)