Praca FLORYSTA - SPRZEDAWCA 457/1368/563/16 Włocławek kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA - SPRZEDAWCA 457/1368/563/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: Kapitulna

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

GONIEC - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Radoszyce (świętokrzyskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 925 PLN

Montaż konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Wronki (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa biura, przyjmowanie i rejestr pism przychodzących, pisanie pism wychodzących, obsługa telefoneu, przyjmowanie wpłat i ich rozliczanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zamość (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się ze strukturą przedsiębiorstwa2. Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im informacji3. Przyjmowanie, wysyłanie,, przygotowywanie korespondencji4. Obsługa sprzętów biurowych5. Przygotowywanie pism, przekazywanie ich właścicielom 6. Prowadzenie grafiku spotkań właściciela
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Sierakowice (pomorskie)

SPAWACZ - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Dusocin (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

prace opiekuńczo- wychowawcze w grupie przedszkolnej, kształtowanie umiejętności samoobsługowych dziecka jedzenie, ubieranie się, zabawa, porządek w sali
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Augustów (podlaskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

według harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kluczbork (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI I KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Ślemień (śląskie)

KROJCZY CHLEBA - 997,4 PLN

krojenie i pakowanie chleba
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Wyrzysk (wielkopolskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15 DRUGI URZĄD SKARBOWY
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Opole (opolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łomża (podlaskie)

ASYSTENT DS.SZKOLEŃ - od 1 000 PLN

asystent ds.szkoleń okresowych i wstępnych BHP, tłumaczenie prezentacji multimedialnych z j.polskiego na j.ukraiński, współprowadzenie szkoleń, przygotowanie dokuemtacji szkoleniowej w języku ukraińskim, tłumaczenie testów, przygotoanie testów i ankiet, praca na terenie całego kraju; doświadczenie jako asystent szkoleń
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Ujazd (opolskie)

SNOWACZ-PRZEWIJACZ + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. snowadel tkackich i dziewiarskich, snucie osnów pasmanterskich, obsługa przewijarek
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZKA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Radom (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Puńsk (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe, obsługa urzadzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta. Praca w godz od 6 do 14 i od 13 do 21.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wola Filipowska (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Hoczew (podkarpackie)

PRACOWNIK LINII PORDUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

wyk., średnie, doświadczenie min. 1 rok jako tapicer lub montażysta mebli tapicerowanych, umiej. pracy w grupie, dobra organizacja pracy,zdolności manualne, obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych, praca jako tapicer -montażysta, pakowanie mebli w kartony i folie, kontrola jakości, ręczne prace transportowe, obsługa pistoletu do nakładania kleju, obsł.narzędzi ręcznych bez napędu,obsługa ręcznych wózków transportowych,wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Ociąż (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - 2 600 - 3 000 PLN

prostowanie felg samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Oświęcim (małopolskie)

obsługa klientów, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

konserwacja urządzeń melioracyjnych, koszenie, odmulanie rowów oraz naprawa rurociągów drenarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zawidz Kościelny (mazowieckie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie precezyjnych detali z metali kolorowych i (lub) stali. Montaż wykonywanych detali w podzespoły. Przekazywanie ich w opakowaniach do magazynu podzespołów. Przygotowanie wykonanych elementów do obróbki powierzchni. Odbiór po obróbce i montaż końcowy elementów w podzespoły.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

fakturowanie i obsluga klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łaskarzew (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Dubeninki (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Baranowo (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY. - od 1 850 PLN

prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Książ Wielki (małopolskie)