Praca FLIZIARZ Kraków kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Kompleksowe wykończenie łazienek, układanie płytek na ścianach i podłogach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: FLIZIARZ

Data zakończenia pracy: 03.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 2] : biały montaż[Umiejętność 1] : układanie płytek

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

UDZIELANIE INFORMACJI Z ZAKRESU OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW PRAWA, WSPÓŁPRACA Z USTAWOWYMI PARTNERAMI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA;
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ligowo (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

Przygotowanie sali i stołów restauracji. Obsługa gości. Dbanie o czystość sali restauracyjnej i powierzonych sprzętów.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Płońsk (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

montaż i demontaż opon i alufelg
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Dminin (lubelskie)

STAŻ/RPO+N/- TECHNIK ARCHIWISTA - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestrów, przygotowywanie korespondencji itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MURARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Mirsk (dolnośląskie)

PIECOWY, CIASTKOWY - od 1 850 PLN

wypiek pieczywa wyrabianie ciasta
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Lubowidz (mazowieckie)

KONSERWATOR - od 1 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Złotoryja (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - do 2 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Grodziec (dolnośląskie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - 997,4 PLN

Wspieranie spejalistów ds zakupów w pracy z dostawcami i klientami wewnetrznymi w zakresie
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Wieruszów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KRAWIEC - od 1 950 PLN

krawiec - prasowacz
kontakt przez PUP - 2010-04-29 - Rębków (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie biur i hal
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Pyrzowice (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Warszawa (mazowieckie)

TOKARZ MANUALNY - od 2 080 PLN

obróbka mechaniczna elementów metalowych, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kraków (małopolskie)

SPEDYTOR (Z) - od 1 850 PLN

wyszukiwanie zleceń, wysyłanie kierowców w trasy, koordynacja ładunków
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Rzepiennik Suchy (małopolskie)

POMOC KUCHENNA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 035 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zabrze (śląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

realizacja zamówień w restauracji oraz zamówień cateringowych, praca zgodnie z wyznaczonymi standardowymi, dbanie o czystość w miejscu pracy, pokazy sushi dla gości restauracji oraz poza lokalem
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

KONSERWATOR-RENOWATOR ZABYTKÓW - od 2 500 PLN

WYKONYWANIE PRAC BUDOWLANYCH PRZY RENOWACJI ZABYTKÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJETNOŚC WYKONYWANIA PRAC KONSERWATORSKICH,RENOWACJ AZABYTKÓW, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE PRZY RENOWACJI ZABYTKÓW,
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA LODÓW - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Białystok (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, przyjmowanie wniosków, łączenie rozmów telefonicznych, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie wysyłek pocztowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

KOSZTORYSANT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Białystok (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Syców (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA BILETÓW - od 2 000 PLN

Zapobieganie wejściu bez builetów oraz sprzedaż biletów wstepu do Ogrodu Botanicznego. Równoważny czas pracy miedzy 09:00 a 19:00
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

transport materiałów, brygad serwisowych, budowlanych,
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Tychy (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

praca na kuchni, gotowanie i przyprawianie zup, przystawki
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY - 997,4 PLN

Organizator iwentów
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Brzeg (opolskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

układanie płytek posadzkowych, ściennych, układanie cokołów
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Dobryszyce (łódzkie)