Praca FIZJOTERAPEUTA Unieście DOMY WCZASOWE WAM Sp. z o. o.

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: od 2 300 PLN

Zakres obowiązków: Planowanie zabiegów fizykoterapeutycznych, wykonywanie zabiegów, dbanie o urządzenia do wykonywania zabiegów

Data publikacji: 2016-01-29

Lokalizacja: Unieście (zachodniopomorskie)

Pracodawca: DOMY WCZASOWE WAM Sp. z o. o.

76-032 Unieście, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Planowanie zabiegów fizykoterapeutycznych, wykonywanie zabiegów, dbanie o urządzenia do wykonywania zabiegów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system ryczałtowy

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Unieście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koszaliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mielno

Zawód: fizjoterapeuta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie / licencjat o kierunku fizjoterapeuta, staż pracy 1 rok, komunikatywność, miła aparycja

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: DOMY WCZASOWE WAM Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: koszaliński

Gmina pracodawcy: Mielno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Unieście

Profil działalności pracodawcy:
Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta