Praca ELEKTRYK Recklinghausen kontakt przez OHP

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 12 EUR

Zakres obowiązków: podłączanie i uruchamianie instalacji elektrycznych, dostarczanie energii elektrycznej do domów i mieszkań, podłączanie oświetlenia, podłączanie i uruchamianie szaf sterowniczych, kładzenie i podłączanie kabli elektrycznych, dokonywanie pomiarów elektrycznych.

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Recklinghausen ()

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Recklinghausen, Niemcy

Zakres obowiązków:
podłączanie i uruchamianie instalacji elektrycznych, dostarczanie energii elektrycznej do domów i mieszkań, podłączanie oświetlenia, podłączanie i uruchamianie szaf sterowniczych, kładzenie i podłączanie kabli elektrycznych, dokonywanie pomiarów elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 EUR

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: premie, pracodawca pomaga wynająć mieszkanie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Recklinghausen

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Niemcy

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 EUR/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Mazowiecka Wojewódzka Komenda

K.I.Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: niemiecki, polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv w j. polskim lub j. niemieckim

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: e-mail, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: K.I.Gałczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: mechatronika, elektrotechnnika

Oferta zgłoszona przez: Mazowiecka Wojewódzka Komenda

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

zagranicznaEures: 1

rodzajOferty_1: EURES