Praca ELEKTROMONTER Sędziszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Sędziszów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i szaf sterujących, montaż aparatury pomiarowej na kotłach, montaż tras kablowych, pomiary elektryczne instalacji.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sędziszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Okrzei 49B, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: jędrzejowski

Gmina pracodawcy: Jędrzejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jędrzejów

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 49B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy