Praca DORADCA KLIENTA Świnoujście POCZTA POLSKA S.A

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 2 050 PLN

Zakres obowiązków: aktywna sprzedaż produktów bankowo- ubezpieczeniowych Klientom indywidualnym,profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A. oraz produktów ubezpieczeniowych, budowanie trwałych relacji z Klientami, realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Data publikacji: 2016-07-11

Lokalizacja: Świnoujście (zachodniopomorskie)

Pracodawca: POCZTA POLSKA S.A

72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
aktywna sprzedaż produktów bankowo- ubezpieczeniowych Klientom indywidualnym,profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A. oraz produktów ubezpieczeniowych, budowanie trwałych relacji z Klientami, realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 050 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świnoujście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świnoujście

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świnoujście

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 050 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: POCZTA POLSKA S.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Stawki 2, 00-940 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cvlist motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Stawki

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów, kompleksowa obsługa w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych
F.U. BEMI BEATA WĘDZIK - 2017-03-31 - Bełchatów (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 800 PLN

Obsługa telefoniczna i meilowa klienta chińskiego
M.B.B. LOGISTICS Sp. z o.o. - 2017-02-02 - Słubice (lubuskie)

W pracy będziesz:- pozyskiwać i obsługiwać klientów,- osiągać postawione cele,- posługiwać się nowoczesnymi narzędziami,- tworzyć kalkulacje ofert,- sprzedawać polisy 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych,- tworzyć raporty,- reprezentować firmę.Praca na 1/2 etatu poniedziałek - piątek 9:00-17:00.
Klimowicz Finanse Anna Klimowicz (CUK Ubezpieczenia) - 2017-03-27 - Mikołów (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY (STAŻ) - 997,4 PLN

Zakres zadań wg. harmonogramu stażu.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 388 PLN

zabiegi w salonie fryzjerskim
Salon Fryzjerski "SZYK" Jadwiga Stachurska-Ślęczka - 2016-04-21 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 900 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy i terminala bankowego, towarowanie
TESCO (POLSKA) Sp. z o.o. - 2015-12-22 - Sieradz (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 500 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń i odszkodowań, kompletowanie dokumentów
Arbiter Sp-ka Akcyjna - 2015-11-30 - Przemyśl (podkarpackie)

ANIMATOR KULTURALNO-MUZYCZNY - od 2 000 PLN

planowanie oraz kalkulacja imprez okolicznościowych, organizowanie oprawy muzycznej
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 16 PLN

utrzymanie czystości w pokojach i apartamentach
Umbrella Sp. z o.o. - 2016-06-20 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów
AMG FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-21 - Grajewo (podlaskie)

Sprzedaż usług ubezpieczeniowych i finansowych (kredyty i pożyczki), obsługa płatności pieniężnych, pozyskiwanie klientów
APF GROUP Białystok Sp. z o.o. - 2016-09-28 - Białystok (podlaskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - 3 493 - 4 210 PLN

1. Prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z zasadami rachunkowości wynikającymi z obowiązujących przepisów prawa z wykorzystaniem elektronicznej techniki obliczeniowej;2. Prawidłowe, terminowe, rzetelne i zgodne z prawem naliczanie należnych podatków, opłat, sporządzanie i składanie deklaracji oraz regulowanie zobowiązań w tym zakresie;3. Sporządzanie sprawozdań finansowych i innych sprawozdań wymaganych przez obowiązujące przepisy prawa oraz potrzeby spółki;4. Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;5. Kontakt z urzędami, kontrahentami oraz z centralą Spółki.
VINUM Sp. z o.o. - 2016-01-07 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

obsługa biura, obsługa klienta ds ubezpieczeń( oferta do 30 r.ż)
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łowicz (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Obsługa klienta, obsługa komputera, sprzedaż produktów bankowych
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Jawor (dolnośląskie)

KUCHARZ* - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw, ustalanie karty dań, wybór naczyń do podawania dań, nadzórnad jakością zamówionej żywności, udzielanie informacji gościom na temat składników używanych w potrawach.
7 HR Kamil Zieliński - 2016-06-06 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Grodków (opolskie)

Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych, dokumentacji do produktów finansowych, obsługa klienta po sprzedażowego, kontakty telefoniczne, raporty i zestawienia dla towarzystw ubezpieczeniowych, praca na systemach komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Żywki (warmińsko-mazurskie)

sprzedaż produktów bankowych,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Chrzanów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie w tym udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, rozliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. Od kandydatów nie wymaga się doświadczenia zawodowego. Pracodawca zapewnia przeprowadzenie wszelkich niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy.
Tesco Polska Sp. z o.o. - 2016-01-21 - Poręba (śląskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - od 1 025 PLN

Obsługa klienta, obsługa zaplecza pocztowego
"POCZTA POLSKA" S.A. - 2016-07-29 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - do 2 100 PLN

Wykształcenie średnie; Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej oraz uprawnienia na wózki widłowe; Obsługa klientów sklepu; Uzupełnianie towaru; Przygotowywanie zamówień dla klientów; Oferta także dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności; Dwie zmiany; Miejsce pracy: Gliwice
"LEROY-MERLIN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-08 - Gliwice (śląskie)

obsługa klienta indywidualnego i biznesowego, pozyskiwanie klientów, przygotowanie i negocjacja ofert, wynagrodzenie prowizyjne (2000-4000)
DORADZTWO FINANSOWE MONIKA JAROSZEWICZ - 2015-11-26 - Chorzemin (wielkopolskie)

aktywne pozyskiwanie nowych klientów, współpraca z dotychczasowymi klientami w zakresie sprzedaży produktów i usług bankowych, obsługa gotówkowa o bezgotówkowa klientów
Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim - 2017-04-14 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Poznań (wielkopolskie)

LISTONOSZ - do 2 050 PLN

ListonoszJedna zmiana:od 8-16.
Poczta Polska S.A. - 2017-02-17 - Mielec (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montaż instalacji samitarnych, centralnego ogrzewania, gazu oraz urządzeń.
Usługowy Zakład Instalatorstwa Sanitarnego C.O. i gazu ogólnobudowlany Robert Poręba - 2016-11-21 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

LISTONOSZ - od 950 PLN

dostarczanie poczty, sprzedaż produktów i usług pocztowych
Poczta Polska SA - 2016-02-04 - Gdańsk (pomorskie)