Praca DIAGNOSTA LABORATORYJNY Kielce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZAKŁAD PATOLOGII Sp. z o.o. w Kielcach

JAGIELLOŃSKA 70, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
w/g potrzeb++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++w/g potrzeb

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: diagnosta laboratoryjny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyzsze o kierunku analityka medyczna lub biologia,chemia.Prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego lub w trakcie specjalizacji lub tytuł specjalisty w zakresie diagnostyki laboratoryjnej.Wykonywanie badań laboratoryjnych.

Nazwa pracodawcy:
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZAKŁAD PATOLOGII Sp. z o.o. w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym; 514813537 w godz od 6.00-19.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 6.00-19.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: JAGIELLOŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 70

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: diagnosta laboratoryjny

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Staż w firmie Komp-NET-Serwis.Program stażu do zapoznani a wpokoju 66
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

W/g potrzeb.
P.U. WAKAT KELM S. J. - 2016-08-12 - Kielce (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Staż w firmie: PH ACM AGROCENTRUM. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 48.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, realizacja planów sprzedaży, wystawianie faktur.
FABERO Rafał Janczyk - 2016-07-25 - Kielce (świętokrzyskie)

SERWISANT - od 1 850 PLN

Naprawa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

w/g stanowiska
"WOLBUD" SPÓŁKA JAWNA E.M WOLAK - 2017-05-11 - Kielce (świętokrzyskie)

DIAGNOSTA LABORATORYJNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie badań na nosicielstwo pałeczek Salmonella, Shigella pracowników branżowych, osób chorych i objętych nadzorem epidemiologicznym, kału w kierunku ogólnej flory jelitowej, materiału biologicznego (płyny ustrojowe,wymazy, Autoryzacja wyników z badań
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GŁOGOWIE - 2016-01-18 - Głogów (dolnośląskie)

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - od 700 PLN

opieka nad osobami starszymi
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

Politechniczna Spółdzielnia Pracy - 2017-02-03 - Kielce (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

REDAKTOR MERYTORYCZNY-PRZYRODA - od 1 750 PLN

Realizacja planu wydawniczego zgodnie z powierzonymi obowiązkami, opracowanie redakcyjne materiału odautorskiego, gwarantujące najwyższą jakość merytoryczną oraz atrakcyjność publikacji, opiniowanie propozycji wydawniczych, monitorowanie rynku wydawnictw edukacyjnych i zmian w polskim systemie edukacji, współpraca z autorami oraz zespołem redakcyjnym i marketingowym.
GRUPA EDUKACYJNA S. A. MAC EDUKACJA - 2015-11-23 - Kielce (świętokrzyskie)

HANDLOWIEC (ELEKTROTECHNIKA, SILNIKI, NARZĘDZIA) - od 1 850 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów,rozwijać dynamicznie sprzedaż na wyznaczonym terenie,przygotowywać oferty handlowe i prowadzić negocjacje na różnych szczeblach, osiągać sukcesy wytrwałą pracą.
ELMET-RZESZÓW S.A. - 2016-09-21 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 2 000 PLN

Praca dla osób preferujących wieczorne godziny pracy i dużą samodzielność, osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizowała prace związane z utrzymaniem porządku w salonie samochodowym w serwisie i pomieszczeniach gospodarczych, pomieszczeniach biurowych.
Polski Związek Motorowy - 2017-03-16 - Kielce (świętokrzyskie)

INSTALATOR SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH - od 2 000 PLN

Doświadczenie przy instalacjach światłowodowych lub niskich napięc.
NETTELEKOM GK Sp. z o. o. w Kielcach - 2017-01-27 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS.ORGANIZACJI TARGÓW - od 2 100 PLN

Prowadzenie całości spraw związanych z organizacją przydzielonych imprez targowych i przedsięwzięć w zakresie: przygotowania merytorycznego targów,pozyskiwania współorganizatorów oraz instytucji wspierających realizowaną imprezę,tworzenia i aktualizacji baz danych potencjalnych wystawców i zwiedzających,pozyskiwania wystawców i zwiedzających na targi,współpracy z komórkami organizacyjnymi odpowiedzialnymi za logistyczne przygotowanie imprez.
TARGI KIELCE S.A. w Kielcach - 2016-05-25 - Kielce (świętokrzyskie)

KROJCZY - od 2 000 PLN

W/g zawodu.
Dżumla II Moda Męska Sp. j. - 2017-05-22 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Kompletacja, rozładunek, załadunek towarów, obsługa wózka widłowego, przygotowywanie dokumentacji magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kielce (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 860 PLN

Prace porządkowe na terenach wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości. Obsługa sprzętu czyszczącego.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kielce (świętokrzyskie)

ASYSTENT/KA PREZESA - od 2 450 PLN

Doświadczenie zawodowe, sumienność,rzetelność.
KIELCEDIS Sp. z o.o. - 2017-01-19 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 2 000 PLN

PW KARABELA - CK Sp. z o. o. - 2016-07-27 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA SIECI PLAY (INFOLINIA) - od 13 PLN

-obsługa infolinii- odbieranie połączeń- obsługa klienta- udzielanie informacji o usługach sieci Play-doradztwo
kontakt przez OHP - 2017-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK ELEKTRONIK - od 1 850 PLN

Montaz i demontaż elektroniki samochodowej, diagnostyka i naprawa elektroniki i elektryki samochodowej

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

w/g potrzeb
PPHU-DOMOS - 2016-09-02 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-28 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków w restauracji. Kontakt tel. 691 959 574
PHU " HURT-DETAL" ROBERT ŁUCZAK, Korczyn 133a, Strawczyn - 2016-02-10 - Kielce (świętokrzyskie)

SPAWACZ - od 17 PLN

P.P.H.P. MET-STAL Paweł Pasierbek - 2016-01-29 - Kielce (świętokrzyskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

w/g potrzeb
"DB VISION" - DOROTA BIEROŃSKA - 2015-11-19 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 1 850 PLN

Montaż sieci telekomunikacyjnych, serwis sprzętu komputerowego.
I-TEL Paweł Bąk - 2016-11-17 - Kielce (świętokrzyskie)