Praca DEKARZ Stary Kazanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stary Kazanów, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
pokrycie dachów, praca w delegacji: teren całego kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagrodzenia miesięczny

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stary Kazanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Zawód: dekarz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 600 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dekarz* (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność zgrzewania papy termozgrzewalnej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Staszica 2, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: konecki

Gmina pracodawcy: Końskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Końskie

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*