Praca DEKARZ Rypin kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy: Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Dekarz

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rypin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rypiński

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Nowy Rynek 14, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: rypiński

Gmina pracodawcy: Rypin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rypin

Ulica pracodawcy: Nowy Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac porzadkowych i naprwczych w budynku i wokół budynku. Pielęgnacja trawników i rabat. Odśnieżanie. Refundacja częsci kosztów dla osób do 30 roku Życia
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Buczek (łódzkie)

OPIEKUN OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Wojcieszyn (dolnośląskie)

KELNER -BARISTA - od 1 850 PLN

np.: przyrządzanie napojów gorących (kawa, herbata), soków, deserów, posiłków, dań, obsługa: kawiarki, kasy fiskalnej, zbieranie i realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Przemyśl (podkarpackie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 9 000 - 15 000 PLN

- interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów- zbieranie i dokumentowanie wymagań- udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zabierzów (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

prace fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Miechów (małopolskie)

ARCHITEKT IS ROZWIĄZAŃ - CHMURA - od 12 325 PLN

Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesem w celu utrzymania waluty usług architektonicznych PMI, wliczając standardy dokumentacji, aby lepiej wspierać aktualne i przyszłe potrzeby biznesowe, konsultowanie wiedzy technicznej, demonstrowanie możliwości oferowanych przez technologie, projektowanie, rozwijanie, dokumentowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie obszaru biznesu i procesów określonych w architekturze aplikacji i technologii w celu zaspokajania potrzeb biznesowych, przy jednoczesnym zapewnieniu dostosowywania standardów, okresowe publikowanie odpowiednich planów działania w stosunku do produktu, utrzymywanie dogłębnej wiedzy o funkcjonalności produktu poprzez badanie określonych trendów, rozwój, budowa i utrzymywanie silnej wiedzy na temat aplikacji, w celu zapewnienia spójności; prowadzenie okresowych dyskusji na wybrane tematy dotyczące określonych dziedzin, zmierzających do wprowadzenia jak najlepszych praktyk.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER DAMSKO/MĘSKI - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PIWA - od 1 900 PLN

nadzorowanie procesu przygotowania brzeczki, obsługa urządzeń warzelni.Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30 r. życia.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łask (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 750 PLN

1.Prace pomocnicze przy obsłudze maszyn CNC,2.Przygotowanie materiałów do produkcji (bezpośredniej obróbki).
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 2 500 - 4 500 PLN

przewóz towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Błonie (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

- składanie samochodów- konserwacja samochodów- zbrojenie samochodów- zgrzewanie, lutowanie, spawanie, nitowanie, klejenie blach i profili- wykonywanie operacji ślusarskich- piłowanie- zwijanie- prostowanie blach- montowanie i remontowanie elementów nadwozi- usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych i powypadkowych- czyszczenie i konsekrwacja narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Pępowo (pomorskie)

INSTRUKTOR PRACOWNI WITRAŻU ARTYSTYCZNEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć witrażu artystycznego dla młodzieży i dorosłych oraz zorganizowanie prezentacji prac wykonywanych przez uczestników zajęć (organizacja wystaw)
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- zapoznanie się z ustawowymi zadaniami i zasadami oraz strukturą ARR- otwieranie przesyłek przychodzacych- przygotowywanie dokumentów do wysyłki- wprowadzanie danych do systemu informatycznego- prowadzenie i archiwizacja dokumentów- wykonywanie innychczynności wynikających z realizacji machanizmów wspólnej polityki rolnej lub zadań przewidzianych odrębnymi przepisami w ramach oddziału
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 200 PLN

Obsługa procesu produkcji wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Niepołomice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 2 800 - 3 350 PLN

Pomoc w gotowaniu, pomoc w przyrządzaniu posiłków, dbanie o czystość w kuchni, pomoc w przygotowaniu produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Sopot (pomorskie)

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Krzynowłoga Mała (mazowieckie)

SPAWACZE - od 1 850 PLN

naprawa samochodów cięzarowych przyczep i naczep
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wilczkowo (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Łowicz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY-ROBOTY PUBLICZNE - 1/2 ETATU(ŻAGAŃ) - od 925 PLN

Prace porządkowe- gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Żagań (lubuskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

samodzielne przygotowanie potraw i deserów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Katowice (śląskie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - SYSTEMY WODOCIĄGOWE I KANALIZACYJNE - 997,4 PLN

Inżynier inżynierii środowiska - systemy wodociągowe i kanalizacyjne
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż i florystyka
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Słupsk (pomorskie)

SZWACZKA/ SZWACZ - od 1 850 PLN

szycie odzieży letniej
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Żuromin (mazowieckie)

KIEROWCA-ŁADOWACZ (132 I RPO) - od 2 500 PLN

Praca przy załadunku odpadów komunalnych.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Otwock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, układanie wystawy, zamawianie towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace gosppodarczo-pporządkowe, dostarczanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Bolesławiec (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS HANDLU-UMREFDO30/17/0018 - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Wawrów (lubuskie)