Praca CUKIERNIK Łódź CUKIERNICTWO SPÓŁKA BRACI MIŚ S.C. JERZY MIŚ, MIŚ WŁODZIMIERZ

Miejsce pracy:
Milionowa 253, 00-000 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Wyrób ciast i ciastek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łódź

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
CUKIERNICTWO SPÓŁKA BRACI MIŚ S.C. JERZY MIŚ, MIŚ WŁODZIMIERZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Eufeminów 14a, 95-060 Brzeziny, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Żytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeziny

Ulica pracodawcy: Eufeminów

Numer budynku pracodawcy: 14a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*