Praca CUKIERNIK Kielce Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "Podhale" Joanna Kranc

Jana Karskiego 52, 25-214 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Cukiernik samodzielny. Kontakt tel. 500 051 417

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka zdrowia

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "Podhale" Joanna Kranc

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Jana Karskiego

Numer budynku pracodawcy: 52

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*