Praca BRYGADZISTA (NR 5864) Bydgoszcz EVER FS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: BRYGADZISTA (NR 5864)

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: Brygadzista - osoba nadzorująca prace ekipy sprzątającej

Data publikacji: 2016-08-16

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: EVER FS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

85-880 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Brygadzista - osoba nadzorująca prace ekipy sprzątającej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2200

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA (NR 5864)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód:
pozostali kierownicy do spraw innych typów usług gdzie indziej niesklasyfikowani

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
EVER FS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Leszek Dębicki885-446-625

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Arkuszowa

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH (NR 2255) - od 13,5 PLN

prace montażowe i instalacyjne podzespołów elektromechanicznych i hydraulicznych
SK-Work Sp. z o.o. - 2016-04-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT TECHNOLOGA CHEMICZNEGO - 997,4 PLN

wykonywanie syntez i analiz oraz badań laboratoryjnych proszku i surowcówaktywny udział przy tworzeniu nowych wyrobówprowadzenie bieżącej dokumentacji wyników, analizsprawdzanie, ogólna konserwacja sprzętu laboratoryjnegoStaż odbywać się będzie na terenie ZACHEMU
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż odzieży i obuwia
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INSPEKTOR BHP(NR 4153) - od 1 200 PLN

obsługa w zakresie BHP jednostki wojskowej
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA(NR 4258) - od 2 000 PLN

•kompletowanie zamówień, przygotowywanie towarów do wysyłki•przyjmowanie surowców, •dbanie o ład i porządek w magazynie •załadunek i rozładunek towarów
"MALTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ (NR 6610) - od 2 500 PLN

spawanie zgodnie z dokumentacją techniczną
BIOENERGIA BYDGOSZCZ Sp. z o.o. - 2016-09-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PIORĄCYCH(NR 1012) - od 2 000 PLN

Obsługa pralnico-wirówek, tunelu pralniczego i stacji automatycznego dozowania środków piorących.
"CITONET-BYDGOSZCZ" SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-02-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ(NR 1328) - od 2 057 PLN

przygotowywanie posiłków dla mieszkańców i podopiecznych DPS, sprzątanie stanowiska pracy, mycie naczyń i sprzętów, przestrzeganie wymogów HACAP
Dom Pomocy Społecznej "SŁONECZKO" - 2016-03-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA(NR 2638) - od 925 PLN

wykonywanie prac polegających na utrzymaniu czystości w obiektach WSSE i na terenie przyległym, dbanie o należyty stan obiektów i otoczenia WSSE, sprzątanie codzienne; okresowe
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W BYDGOSZCZY - 2016-04-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MISTRZ W ZAKŁADZIE SIECI KANALIZACYJNEJ(NR 2825) - 3 200 - 3 500 PLN

przeprowadzanie kontroli eksploatowanej sieci, nadzór nad pracą brygad i wykorzystywanego sprzętu
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o. - 2016-04-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OSOBA SPRZATAJĄCA(NR 6402) - od 1 850 PLN

Utrzymywanie czystości na obiekcie wielkopowierzchniowym.
ASPEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MIESZALNI FARB(NR 9264) - od 1 750 PLN

przygotowanie i opracowywanie wzorców kolorystycznych, przygotowanie farb na produkcję, przygotowanie lakierów na produkcję, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ i innych obowiązujących w firmie procedur, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
ASG BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN - do 1 850 PLN

opieka nad niepełnosprawnymi bezdomnymi przebywającymi w schronisku
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (NR 2252) - od 13,5 PLN

przygotowanie oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali
SK-Work Sp. z o.o. - 2016-04-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA(NR 2165) - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie spożywczo-rolnym
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Kozłowska Zofia - 2016-04-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MONTAŻU(NR 2770) - od 2 000 PLN

- kontrola jakości części- proste prace produkcyjne- montaż elementów
FLAME EMPLOYMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KOORDYNATOR PRODUKCJI (NR 9505) - od 1 850 PLN

obsługa projektów produkcyjnych
B-CONTRACTING Sp. z o.o. - 2015-12-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW (NR 3826) - od 2 000 PLN

prowadzenie rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej, legalizacja pracy i pobytu
USPI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO(NR 0306) - od 2 080 PLN

przygotowywanie zespołu maszyn do produkcji mieszanek betonowych i mas bitumicznych,czytanie dokumentacji technicznej,znajomość mechaniki koparekdoświadczenie w wykonywaniu robót drogowych, ziemnych i budowlanych wg procesów technologicznych
MIG.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK ROBÓT-MAJSTER (NR 5811) - od 1 500 PLN

Kierowanie prowadzonymi pracami instacji i urzadzen sanitarnych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWOWO-USŁUGOWE "MONTER" SP.Z O.O. - 2016-08-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA I SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ(NR 3746) - od 2 600 PLN

Zakres obowiązków:- obsługa sklepu internetowego, - nadzór nad realizacją zamówień,- dbałość o ekspozycję asortymentu w sklepie internetowym - aktualizacja treści oraz grafiki, - wprowadzanie nowych produktów do sklepuRodzaj umowy:Umowa o pracę
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PRYMUS" ZYGMUNT GRYGORCZUK - 2017-05-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRAKTYKANT W REFERACIE UDOSTĘPNIANIA INFORMACJI I EDUKACJI STAT. - nieodpłatny

poznanie zasad BHP i PPOŻ w miejscu pracy; zapoznanie z obow. w Urzędzie aktami prawnymi; zapoznanie z obiegiem dokumentów i procedurami obow. w komórce; zapoznanie z dokumentami, procedurami i zasadami dot. postępowania z danymi stat., a także z infor. o źródłach danych, klasyfik. i nomenklaturach stosowanych w stat. publ., zapoznanie z ogólnodost. ścieżkami dostępu do danych stat., zapoznanie z księgozbiorem biblioteki Urzędu; zapoznanie z dział. edukacyjną i udział w przygot. materiałów eduk.
URZĄD STATYSTYCZNY W BYDGOSZCZY - 2016-03-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MURARZ(NR 0052) - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie poszyć samochodowych
ORION Sp.zo.o. - 2016-09-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR SMAROWACZKI(NR 8167) - od 13 PLN

- praca na produkcji, praca przy obsłudze maszyn i urządzeń (krajalnica, smarowaczka, piec, linia do produkcji czekolady)
Fabryka Wyrobów Cukierniczych "JAGO" Jan Gogolewski - 2016-11-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)