Praca BRYGADZISTA - KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH Oborniki MROMONT Sp. z o.o. Sp.k.

Stanowisko: BRYGADZISTA - KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

Wynagrodzenie: od 4 200 PLN

Zakres obowiązków: nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, planowanie i zamawianie środków produkcji

Data publikacji: 2016-09-27

Lokalizacja: Oborniki (wielkopolskie)

Pracodawca: MROMONT Sp. z o.o. Sp.k.

Komunalna 3, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania danego kontraktu, planowanie i zamawianie środków produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie brutto + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA - KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 200 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe min. 2 lata

Nazwa pracodawcy: MROMONT Sp. z o.o. Sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Komunalna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego