Praca BRUKARZ Suchowola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Suchowola, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Malowanie farbą olejną.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Suchowola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: staszowski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Szkolna 4, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: staszowski

Gmina pracodawcy: Staszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Staszów

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK NA HALI PRODUKCYJNEJ I W POMIESZCZENIACH SOCJALNYCH, SPRZĄTANIE.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Mniszków (łódzkie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

Prace pomocniczne przy montazu dachów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

Pomocnik stolarza
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Mościszki (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

przyjęcie towaru, metkowanie leków, rozkładanie leków w/g grup w magazynie i sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Augustów (podlaskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 3 200 - 24 239 PLN

- Dostarcza wiedzę o oszacowaniu, rozwoju, rozwiązaniu delegowanych zadań dotyczących konfiguracji, wdrożenia, odbudowy procesu, - Ulepszenie skryptów i innych narzędzi, - Przegląd skryptów, kodów, wdrożenie i utrzymanie instrukcji, konfiguracji otoczenia, - Dokonanie zmian w kodach.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace związane z wznoszeniem budynków mieszkaniowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Oleśnica (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zielonki (mazowieckie)

HANDLOWIEC SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

handel obwoźny,sprzedaż towarów przemysłowych,sprzęt RTV,AGD
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Skawina (małopolskie)

SPRZEDAWCA, PRZEDSTAWICIEL, FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

obsługa sklepu internetowego, nawiązywanie nowych kanałów sprzedaży, wystawianie faktur, przygotowywanie ofert dla projektantów i architektów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Stare Serby (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż i wykonywanie wyciskanie soków warzywno - owocowych, smoothie
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Jaworzno (śląskie)

REFERENT DS. INFORMATYKI ( REFUNDACJA ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż.) - od 2 000 PLN

Administrowanie baz danych i oprogramowaniem
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI K/M - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

Przygotowanie podłoża i instalowanie systemów wodociągowo-kanalizacyjnych, układanie kostki brukowej, wykonywanie innych czynności pomocniczych zleconych przez przełożonego.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Bełchatów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wprowadzanie dokumentów handlowych. Kontakty pośrednie i bezpośrednie z klientami. Obsługa programów WF-MAG i SUBIEKT. Wprowadzenie do windykacji należności. Segregacja dokumentów handlowych. Wprowadzenie do obsługi kasy. Obsługa kasy fiskalnej i dokumentów z tym związanych. Obsługa poczty firmowej. Przygotowywanie dokumentów transportowych (np. listy przewozowe). Obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Jaktorów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie wz
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

POMOC DENTYSTYCZNA - od 1 850 PLN

pomoc przy wykonywaniu zabiegów stomatologicznych, obsługa pacjentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Wiśniowa (małopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 900 PLN

produkcja wędlin
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Lubartów (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

pomoc w naprawie poj.samoch. i konserwacji poj.sam.,dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kamień (lubuskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI HYDRAULICZNYCH - do 2 000 PLN

Montaż instalacji hydraulicznych i sanitarnych, grzewczych.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

STATYSTYK - 997,4 PLN

przetwarzanie danych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPECJALISTA DS. ELEKTRONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA - do 2 000 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie wyższe; doświadczenie w pracy z klientem; obsługa komputera (Word, Excel); zakres obowiązków: spisywanie umów i ich elektroniczna rejestracja zgodnie z wymogami obsługi rynku abonenckiego, przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń i reklamacji; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

robotnik placowy
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

technik administracji
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

prace porządkowe, obsługa specjalistycznych urządzeń czyszczących, pastujących
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH - 2 309 - 3 514 PLN

skręcanie instalacji wentylacyjnych, skręcanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, montaż instalacji klimatycznych, praca na wysokości Pracodawca zapewnia dojazd ze Środy Ślaskie ( wy jzad godz. 7.00 powrót 17.00)
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Rachów (dolnośląskie)

ELEKTRYK-STAŻ - 997,4 PLN

utrzymanie zakładu w ruchu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Zakopane (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa klienta w zakresie sprzedaży,- doradztwo i informacja o towarach,- realizacja sprzedaży z wykorzystaniem kasy fiskalnej,- przyjmowanie zapłaty i wydawania reszty,- eksponowanie towarów handlowych,- składanie zamówień na dostawy towarów,- prowadzenie dokumentacji handlowej,- utrzymanie porządku i czystości w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Stryków (łódzkie)