Praca BRUKARZ Jerzmanowice kontakt przez PUP

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-03-25

Lokalizacja: Jerzmanowice (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jerzmanowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jerzmanowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: Roboty związane z budową dróg i autostrad

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczeniaZakres obowiązków: prace porządkowe i gospodarcze na terenie powiatu
kontakt przez PUP - 2017-08-30 - Krotoszyn (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ WIKLINIARSKICH - od 2 000 PLN

obsługa i ustawianie maszyny wykonującej podkłady słomiane
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Wilkanowo (lubuskie)

POMOC KUCHENNA EFS RPO REF. KOSZTÓW DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY - od 1 850 PLN

obróbka warzyw, przygotow. półproduktów, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Szprotawa (lubuskie)

KUCHARZ - od 1 600 PLN

Przygotowywanie tradycyjnych potraw kuchni arabskiej, indyjskiej, i bengalskiej według tradycyjnych receptur. Układanie menu, składanie zamówień za granicę. Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DS. MARKETINGU - od 1 900 PLN

Wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania pracy firmy, współtworzenie wizerunku fo\irmy, kontakt telefoniczny z konteahentami ukraińskimi, pomoc w opiece nad klientami ukraińskimi
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż towarów z branży chemii gospodarczej i kosmetyków; obsługa drukarki fiskalnej; układanie towarów na regałach; obsługa klienta; obsługa programu komputerowego związanego ze sprzedażą i przyjmowaniem towarów; zamawianie i przyjmowanie towarów; sporządzanie, układanie i archiwizowanie dokumentów sprzedaży; prace porządkowe na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

przygotowanie stanowiska pracy, materiałów oraz powierzchni pod tynkowanie zgodnie z przepisami BHP; wykonywanie tynków zwykłych i cienkowarstwowych;
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Ptaszków (dolnośląskie)

ASYSTENT ANALITYKA FINANSOWEGO - od 4 500 PLN

zarządzanie skrzynką mailową Zespołu Finansowego,bieżące wsparcie Zespołu Finansowego (fakturowanie, kontrola należności, windykacja, analiza cenowa),•sporządzanie zestawień, raportów, analiz na potrzeby Zespołu Finansowego,zapewnianie sprawnego przepływu informacji oraz poprawnej komunikacji wewnętrznej.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Słupsk (pomorskie)

ZBROJARZ - od 13 PLN

wykonywanie zbrojeń konstrukcji żelbetowych. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, pozyskiwanie i obsługa klientów, rozliczenia z dystrybutorami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

Przedstawiciel handlowy, kontakt z klientem, przedstawienie oferty handlowej, zbieranie i realizacja zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Barwałd Górny (małopolskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Alwernia (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Przygotowanie do produkcji i bieżąca obsługa linii aseptycznego rozlewu w opakowania kartonowe, prace porządkowe, praca stojąca, możliwość nadgodzin
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Prawda (łódzkie)

POMOC WYCHOWAWCY W PRZEDSZKOLU - 997,4 PLN

- opieka nad dziećmi- pomoc w prowadzeniu zajęć, organizowaniu zabaw dla dzieci- utrzymanie czystości w placówce
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER ROLET - od 1 850 PLN

produkcja i montaż rolet zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Świdnik (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska; analizowanie rynku i ofert konkurencji; pozyskiwanie nowych klientów; utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi; analizowanie wyników sprzedaży; tworzenie ofert handlowych; negocjowanie umów i warunków handlowych; realizowanie planów sprzedażowych; reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych; proponowanie działań usprawniających sprzedaż; sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Milówka (śląskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - 997,4 PLN

zgodny z pr. stażuu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Różanna (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Radom (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA (STAŻ) - 997,4 PLN

Rejestratorka medyczna (staż)
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Tychy (śląskie)

NAUCZYCIEL CHEMII - od 300 PLN

- nauczanie chemii w szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2017-08-21 - Milejczyce (podlaskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 200 PLN

Wykonywanie prostych, rutynowych prac związanych z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków. Praca na terenie Polski.
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN HYDRAULICZNYCH SIŁOWYCH - od 14 PLN

obsługa maszyn hydraulicznych siłowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Czermno-Kolonia (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Zabrze (śląskie)

DORADCA KLIENTA (STAŻ) - 997,4 PLN

sporządzanie wycen stolarki okiennej i drzwiowej , bram garażowych w biurze handlowym, obsługa klienta, raportowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Lubin (dolnośląskie)