Praca BARMAN Leżajsk "GRE'KA" s.c. Katarzyna Kuszaj, Teresa Kulpa

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa baru oraz sprzątanie pomieszczeń w barze

Data publikacji: 2016-03-14

Lokalizacja: Leżajsk (podkarpackie)

Pracodawca: "GRE'KA" s.c. Katarzyna Kuszaj, Teresa Kulpa

Żwirki i Wigury 4, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Obsługa baru oraz sprzątanie pomieszczeń w barze

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leżajsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leżajski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leżajsk

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 01.04.2017

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: "GRE'KA" s.c. Katarzyna Kuszaj, Teresa Kulpa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leżajski

Gmina pracodawcy: Leżajsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leżajsk

Ulica pracodawcy: Żwirki i Wigury

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Zawód wykonywany przez pracownika: barman