Praca BARMAN-KELNER (ART.150F) Drezdenko kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMAN-KELNER (ART.150F)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2016-02-23

Lokalizacja: Drezdenko (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Drezdenko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER (ART.150F)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drezdenko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Al. Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Al. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 870 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW AKWIZYCJI I SPRZEDAŻY - od 2 550 PLN

bieżące śledzenie programów azjatyckich na wszystkich platformach medialnych, analiza możliwości akwizycji, przygotowywanie umów dotyczących praw redystrybucji, sprzedaży programów odbiorcom na całym świecie
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Piaseczno (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów mechanicznych
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Rajbrot (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

według umowy
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Krzczonów (lubelskie)

PROGRAMISTA, MŁODSZY MENEDŻER - od 14 000 PLN

- tworzenie i utrzymanie złożonych platform korporacyjnych w wielowarstwowym środowisku technologicznym- praca przy analizie wymagań, pisaniu kodu języku java, projektowaniu i integracji systemu, wspieraniu rozbudowy architektury budowanej platformy- tworzenie kodu w oparciu o metodologię TDD- współpraca z globalnym zespołem programistów, analityków biznesowych i managerów projektów- analiza przyczyn powstawania błędów w kodzie i działaniu platformy
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Zabierzów (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

wydawnie i przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Kłobuck (śląskie)

TAPICER - od 2 000 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Wołów (dolnośląskie)

Zamawianie towaru, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Lipa (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie zadań archiwalnych, prace kancelaryjno - biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Mysłowice (śląskie)

STAZ/SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i ppoż.- poznawanie asortymentu- zapoznanie się z kasą fiskalną, wprowadzaniem ręcznym kodów- wykładanie i spisywanie towarów do zamówień- wycenianie towarów- przyporządkowywanie kodów na poszczególne asortymenty-spisywanie i przestrzeganie zasad HCCAP zgodnie z zaleceniami sanepidu- przygotowywanie stanowiska pracy i pozostawianiu stanowiska pracy po zakończonej zmianie- rozliczanie kasy, raportów fiskalnych, sprzętu
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Nowa Sól (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Opiekun stażsyty - Katarzybna Szudy- obsługa klienta w biurze, przez telefon,- przygotowywanie umów, ofert,- wysyłanie zamówień do producentów,- wyjaśnianie reklamacji,- ustalanie montażu z klientem i przygotowywanie dokumentów monitorowych,- obsłu7ga programów do wycen i ofert,- wypisywanie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Ruda Śląska (śląskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Świętochłowice (śląskie)

ASYSTENT PRAWNY - STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Warszawa (mazowieckie)

zgodnie z dołaczonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Żywiec (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 200 PLN

Wykonywanie mebli skrzyniowych, szkieletowych i tapicerowanych. Zapoznanie sie z rysunkami technicznymi. Dobór drewna. Wykonywanie obróbki mechanicznej drewna. Transport mebli do klienta.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

CIEŚLA - do 1 200 PLN

budowa, konserwacja i naprawa konstrukcji ciesielskich,wykonywanie w budynkach murowanych ,monolitycznych i prefabrykowanych drewnianych elementó budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Przasnysz (mazowieckie)

F-OPERATOR SZLIFIERKI RĘCZNEJ - od 2 050 PLN

szlifowanie ręczne detali
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Chojnów (dolnośląskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Tolkmicko (warmińsko-mazurskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć językowych pod okiem i kontrolą lektora
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Krzeszyce (lubuskie)

DEKARZ - od 1 750 PLN

prace dekarskie,montaż blachy trapezowej obróbek blacharskich
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Zielona (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie, montowanie i naprawa mebli.Precyzyjne wycinanie i łączenie elementów mebli. Oklejanie, szlifowanie, meblowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Jabłonka (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów dla firmy zajmującej się sprzedażą przypraw na terenie Europy (towar z Ukrainy). Wymagania: wyksztalcenie wyższe: prawo, staż pracy minimum 2 lata jako handlowiec, biegła znajomość języka niemieckiego, rosyjsikiego, ukraińskiego i gruzińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Brzostowo (zachodniopomorskie)

TECHNIK ELEKTRYK - od 2 100 PLN

konserwacja maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Gliwice (śląskie)

SZTUKATOR K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER PREFABRYKOWANYCH STACJI TRANSFORMATOROWYCH - od 1 800 PLN

montaż rozdzielnic niskiego i średniego napięcia
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Wysoka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Radom (mazowieckie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 700 - 1 000 PLN

Układanie suchych tynków, murowanie, malowanie, roboty przygotowawcze
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Skawa (małopolskie)