Praca ASYSTENTKA PREZESA Zielona Góra EMAKS spółka z o.o. spółka komandytowa

Dekoracyjna 3, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
aktywny udział w projektach realizowanych w firmie, prowadzenie spraw administracyjnych oraz organizacyjnych, przygotowanie materiałów, dokumentów, informacji na zlecenie Zarządu, opracowywanie raportów, zestawień i prezentacji, prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu, dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy,dbanie o właściwe reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i kontrahentami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA PREZESA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: kierownik biura

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe administracyjne/zarządzanie, doświadczenie zawodowe wymagane na podobnym stanowisku lub przy realizacji projektów, umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu, języka angielski biegle (warunek konieczny), mile widziany również język niemiecki

Nazwa pracodawcy: EMAKS spółka z o.o. spółka komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Dekoracyjna 3, 65-155 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Dekoracyjna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik biura