Praca SPRZEDAWCA Cisek Gminna Spółdzielnia "SCH" Cisek z/s w Sukowicach

PAWILON HANDLOWY, 47-253 Cisek, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
SPRZEDAZ TOWARÓW W SKLEPIE SAMOOBSŁUGOWYM, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ. PRACA W PLACÓWCE GS CISEK.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cisek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kędzierzyńsko-kozielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Cisek

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE-PRZYUCZENIE DO ZAWODU LUB 3 LETNI STAŻ PRACY W HANDLU

Nazwa pracodawcy:
Gminna Spółdzielnia "SCH" Cisek z/s w Sukowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

ZWYCIĘSTWA 37/39, 47-263 Sukowice, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV e-mail: gscisek (at) neostrada.pl Kontakt osobisty u kierownika w Pawilonie Handlowym w Cisku dz. sprzedaży w godz. 7-13.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kędzierzyńsko-kozielski

Gmina pracodawcy: Cisek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sukowice

Ulica pracodawcy: ZWYCIĘSTWA

Numer budynku pracodawcy: 37/39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*