Praca ROBOTNIK GOSPODARCZY 1/3 ETATU Sandomierz "ROKA" Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o.

Żeromskiego 12, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
utrzymanie czystości na terenie obiektu z zewnętrz urzędu pocztowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.3

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 525 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: - praca od 7:00-9:00 ( 2 godz. dziennie)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ROBOTNIK GOSPODARCZY 1/3 ETATU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: robotnik gospodarczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 525 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Robotnik gospodarczy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
KONTAKT Z PRACODAWCĄ: CV należy przesyłać na adres email: kielce (at) roka.pl lub tel: 695-738-458 lub 535-006-244

Nazwa pracodawcy: "ROKA" Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Polna 14, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Piotrków Trybunalski

Gmina pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Ulica pracodawcy: Polna

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: zakład pracy chronionej - sprzątanie budynków

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy