Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE - oferty pracyW serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 7 ofert pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE.

REFERENT DS. KSIEGOWOWŚCI - od 2 550 PLN

księgowanie faktur i wyciągów bankowych, wynagrodzeń, ryczałtów, funduszu remontowego, analiza rozrachunków, naliczanie opłat za media, wystawianie faktur sprzedaży, prowadzenie dokumentacji zw. z dodatkami mieszkaniowymi, wystawianie potwierdzeń sald, not księgowych i poleceń księgowania, udzielanie informacji właścicielom lokali, naliczanie odsetek od nieterminowych płatności, windykacja należności
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE - 2020-06-29 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ OSIEDLA - od 17 PLN

Utrzymywanie porządku w zasobach Sp-mZamiatanie ulic i chodników.Oczyszczanie ulicznych koszy na śmieci.Utrzymywanie czystości w altanach śmietnikowych.Koszenie trawników.Przycinanie krzewów.Odśnieżanie chodników.Możliwość dłuższej współpracy
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE - 2020-05-07 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ OSIEDLA - od 2 600 PLN

Utrzymywanie porządku w zasobach Sp-niZamiatanie ulic i chodników.Oczyszczanie ulicznych koszy na śmieci.Utrzymywanie czystości w altanach śmietnikowych.Koszenie trawników.Przycinanie krzewów.Odśnieżanie chodników.Możliwość dłuższej współpracyMiejsce wykonywania pracy: Teren SM "TRANSPORTOWIEC" przy Rogatce Warszawskiej
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE - 2020-01-17 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ OSIEDLA - od 2 500 PLN

Utrzymywanie porządku na terenie.Zamiatanie ulic i chodników.Oczyszczanie ulicznych koszy na śmieci.Utrzymywanie czystości w altanach śmietnikowych.Koszenie trawnika.Przycinanie krzewów.Odchwaszczanie chodników.Odśnieżanie chodników.
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE - 2019-07-19 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ OSIEDLA - od 1 250 PLN

Utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego (zamiatanie chodników, utrzymywanie czystości ulicznych koszy na śmieci oraz altany śmietnikowej). Utrzymywanie zieleni (przycinanie krzwów, koszenie trawnika). Odśnieżanie chodników. Drobne prace konserwatorskie.
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE - 2019-01-17 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ OSIEDLA - od 2 100 PLN

Utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego. Utrzymanie zieleni (drobne prace ogrodnicze). Odśnieżanie. Drobne prace konserwatorskie.
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE - 2018-09-07 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ OSIEDLA - od 2 100 PLN

Utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego. Utrzymanie zieleni (drobne prace ogrodnicze). Odśnieżanie. Drobne prace konserwatorskie.
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "TRANSPORTOWIEC" Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE - 2018-06-22 - Lublin (lubelskie)