Praca Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 2 ofert pracy Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

SEKRETARZ POWIATOWEGO ZESPOŁU - od 2 500 PLN

Do ważniejszych czynności na zajmowanym stanowisku należeć będzie:1.opiniowanie dokumentacji pod względem prawnym;2.opiniowanie orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności pod względem prawnym;3.przygotowywanie dokumentacji dotyczącej odwołań od orzeczeń;4.przekazywanie odwołań od orzeczeń do Wojewódzkiego Zespołu ds Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Województwie Pomorskim; 5.współdziałanie z Przewodniczącym Zespołu oraz pracownikami Zespołu w przygotowaniu i wydawaniu:a) postanowień Zespołu o zawieszeniu postępowania, b) postanowień Zespołu o podjęciu zawieszonego postępowania c) zawiadomień dotyczących przebiegu postępowania orzeczniczego, d) decyzji o umorzeniu postępowania; 6.weryfikacja wniosków pod względem poprawności merytorycznej i formalno prawnej; 7.opracowywanie projektów umów cywilno prawnych; 8.obsługa składów orzekających. Umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 7.30- 19.00; szczegółowe informacje bip.zoon.slupsk.pl
Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności - 2018-04-12 - Słupsk (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 1 850 - 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie wyższe typu: psychologia organizacji, administracja, zarządzania zasobami ludzkimi. Mile widziane doświadczenie w administracji i osobami niepełnosprawnymi. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.
Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności - 2016-02-12 - Rybnik (śląskie)

Wybierz województwo

Wybierz kraj