Praca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 7 ofert pracy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku.

POMOC ADMINISTRACYJNA/KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

Wykształcenie średnie - księgowość, staż pracy powyżej 10 lat. Praca biurowa w kasie MOSIR, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, rozliczanie sezonowych obiektów MOSIR w zakresie utargów, sporządzanie deklaracji podatkowych, od nieruchomości, rolnego i leśnego. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: mosir.kadry (at) miastorybnik.pl.
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIKU - 2017-11-21 - Rybnik (śląskie)

KASJER - od 14 PLN

Wymagana obsługa kasy fiskalnej. Charakterystyka pracy: praca sezonowa przy obsłudze kasy fiskalnej na ORS " Ruda" w Rybniku. Kontakt z pracodawcą emailowy: mosir.kadry (at) miastorybnik.pl
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIKU - 2017-06-27 - Rybnik (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

Wykształcenie średnie - elektromonter, aktualne uprawnienia SEP. Charakterystyka pracy: obsługa stacji uzdatniania wody na pływalni krytej w Rybniku oraz Kąpieliska "Ruda" w sezonie letnim. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: mosir.kadry (at) miastorybnik.pl.
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIKU - 2017-05-09 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI ZJEŻDŻALNI WODNEJ - od 13 PLN

Charakterystyka pracy: obsługa klientów kąpieliska "Ruda" w Rybniku, obsługa zjeżdzalni. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: mosir.kadry (at) miastorybnik.pl.
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIKU - 2017-04-25 - Rybnik (śląskie)

RATOWNIK WODNY - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie średnie, kurs pierwszej pomocy. Charakterystyka pracy: zabezpieczenie, korzytających z kąpieliska "Ruda" w Rybniku. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: mosir.kadry (at) miastorybnik.pl.
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RYBNIKU - 2017-04-24 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI ZJEŻDZALNI WODNEJ - od 1 500 PLN

Obsługa klientów kąpieliska Ruda w Rybniku, obsługa zjeżdzalni. Chętne osoby prosimy przesłać CV na adres: mosir (at) miastorybnik.pl.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku - 2016-05-06 - Rybnik (śląskie)

KASJERKA - od 11 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, średnie, obsługa kasy fiskalnej. Charakterystyka pracy: obsługa klientów kąpieliska "RUDA" w Rybniku, sprzedaż biletów. Wynagrodzenie godzinowe. Praca na dwie zmiany, od godz. 8:00 do 20:00. Kontakt z pracodawcą osobisty po uprzednim umówieniu telefonicznym.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku - 2016-03-23 - Rybnik (śląskie)

Wybierz województwo

Wybierz kraj