Praca KIEROWCA Dwikozy Przedsiębiostwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "KASIA" Sp.z o.o

Miejsce pracy:
27-620 Dwikozy, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: dostarczanie zamówień

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dwikozy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dwikozy

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kierowca samochodu dostawczego

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie min. podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiostwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "KASIA" Sp.z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Nadwiślańska 1, 27-620 Dwikozy, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawcą tel. 15 831 24 52 lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Dwikozy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dwikozy

Ulica pracodawcy: Nadwiślańska

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: gastronomia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego