Praca KIEROWCA CE Dobre Polski Transport Ciężarowy Spółka z o.o.

Stanowisko: KIEROWCA CE

Wynagrodzenie: 2 090 - 3 500 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie i obsługa ciągnik siodłowy + naczepa wywrotka

Data publikacji: 2016-05-09

Lokalizacja: Dobre (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Polski Transport Ciężarowy Spółka z o.o.

Teren Kraju, 88-210 Dobre, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie i obsługa ciągnik siodłowy + naczepa wywrotka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 090 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobre

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radziejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobre

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 090 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: świadectwo kwalifikacji

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat C+E

Nazwa pracodawcy: Polski Transport Ciężarowy Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Fabryczna 18, 88-200 Dobre, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: radziejowski

Gmina pracodawcy: Dobre

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dobre

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

transport towarów na terenie kraju
FUH "ZAM-TRANS" Mariusz Zachacz - 2017-07-21 - Bonowice (śląskie)

zawodowe, prawo jazdy CE, świadectwo kwalifikacji, trasy krajowe i zagraniczne, przewóz materiałów sypkich
Transport Drogowy- Wojciech Nowicki - 2016-06-06 - Świeligów (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

transport międzynarodowy
PRZEDSIĘBIORSWTO HANDLOWO-USŁUGOWE WIT-POL EWA WITA - 2016-03-15 - Łąkie (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 6 500 PLN

prowadzenie pojazdu, rozładunek, załadunek, zabezpieczenie towaru - obszar UEpodstawa wykonywania pracy-WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ
TRUCK GIGANT TRANSPORT SP. ZO.O. - 2016-01-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Praca na stanowisku kierowcy.
Przędsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ,,WITMAR" s.c - 2016-06-20 - Wiśniowa (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

BBTRANSPOL SP. O.O. - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

Zgodne ze stanowiskiem
MAT BART TRANSPORT Zdzisław Gregorczyk - 2016-09-20 - Bałamątek (pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

PRACE NAPRAWCZE PRZY SAMOCHODACH OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH
Firma Handlowo - Usługowa "FROST", D. Kurkiewicz, Radziejów - 2016-06-10 - Skibin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 4 800 PLN

Transport drogowy towarów Polska- Finlandia (baza mieści się w Łomży przy ul. Poznańskiej 156).
TOK-MAR TRANSPORT Marcin Tokarski - 2017-07-03 - Ząbki (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 7 000 PLN

Przewóz towarów na trasach międzynarodowych.
P.P.H EŁPOL ŁUKASZ ŁUŹNIAK - 2017-08-07 - Osina Mała (łódzkie)

KIEROWCA C+E - 5 000 - 6 000 PLN

wg stanowiska, praca na terenie UE (kraje Beneluxu). Weekendy wolne.
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY Paweł Wróbel - 2016-08-05 - Mordarka (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

Transport drogowy towarów - teren kraju
PTUH STARTRANS Błażej Kosiński - 2016-07-11 - Karlin (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Przewóz towarów na terenie Europy.
Voltrans Józef Derkus Artur Derkus Sp. Jawna - 2017-08-16 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 3 780 PLN

Kierowca liniowy, przewóz towarów
am.c ĆWIRKO Agnieszka - 2017-10-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA C+E - 3 500 - 4 000 PLN

Załadunek, rozładunek i przewóz towaru- trasy krajowe.
PTHU "SPEC - TRANS" Stanisław Paśmiński - 2017-10-11 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

prowadzenie pojazdów ciezarowych na terenie UE
Nowak Transport Benedykt Nowak - 2016-10-26 - Świerklaniec (śląskie)

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, prawo jazdy kat c, prawo jazdy kat E.
Transmig Usługi Przewozowe Piotr Rataj - 2017-10-03 - Krotoszyn (wielkopolskie)

krajowy transport towarów
PHU "MARTRANS" S.C. M. Michalak & M. Czerwiński - 2016-05-16 - Łazy Duże (łódzkie)

transport towarów na terenie Polski
Szymon Kostyk PW TRANS-POL - 2016-08-17 - Czempiń (wielkopolskie)

PRACA NA TERENIE KRAJU
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA "DANEX" - 2016-07-27 - Dębica (podkarpackie)

KIEROWCA C+E MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : POLSKA+UNIA EUROPEJSKA
TOMTRANS Bielawa Tomasz - 2016-11-23 - Nagoszyn (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 2 100 PLN

ZGONIE ZE STANOWISKIEMMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY KRAJE SKANDYNAWSKIE
NEW MBK Sp. z o.o. - 2016-12-15 - Olecko-Kolonia (warmińsko-mazurskie)

przewóz materiałów sypkich (cementu), trasy krajowe
F.H.U.P. "GM BRUK" MIKOŁAJ MICHAŁOWSKI, EUGENIUSZ PYKA SPÓŁKA JAWNA - 2016-05-05 - Mikołów (śląskie)

KIEROWCA C+E - 4 500 - 7 000 PLN

transporrt towarów na terenie UE
BLACK-TRANS Damian Bąk - 2016-02-23 - Zdzieszulice Dolne (łódzkie)

Zgodnie z umową.
KRUL INTERNATIONAL TRANSPORT Krzysztof Krul - 2016-01-18 - Rzeszów (podkarpackie)

kierowanie pojazdem na trasie Polska-WNP-EU, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Biała Podlaska (lubelskie)