Praca KELNER Skarżysko-Kamienna kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej- prowadzenie bieżącej dokumentacji- zamawianie i przyjmowanie towaru- obsługa klienta- przygotowanie sal do organizowanych przyjęć- obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych

Data publikacji: 2016-08-23

Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej- prowadzenie bieżącej dokumentacji- zamawianie i przyjmowanie towaru- obsługa klienta- przygotowanie sal do organizowanych przyjęć- obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Chęć kształcenia się w kierunku gastronomicznym. Ze stażu mogą skorzystać osoby bezrobotne z ustalonym II profilem pomocy zarejestrowane w tut. PUP będące w wieku powyżej 30 roku życia i do 49 roku życia oraz spełniająca jeden z poniższych warunków: bezrobotni długotrwale; bezrobotni korzystający ze świadczeń z pomocy społecznej; bezrobotni posiadający, co najmniej 1 dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia; bezrobotni niepełnosprawni.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

1-go Maja 105, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Ulica pracodawcy: 1-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 105

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MASAŻYSTA - 997,4 PLN

nauka drenażu limfatycznego, masażu odprowadzającego- automasaż, obsługa urządzeń do masażu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Rzeszów (podkarpackie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 1 850 PLN

Organizowanie załadunku i rozładunku; sporządzanie umów; prowadzenie rozliczeń; wypełnianie druków celnych; gotowość do podróży służbowych zagranicznych.Praca na terenie Łodzi, Polski oraz UE
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż w branży gastronomicznej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zamość (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wysyłka korespondencji, archiwizowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Piła (wielkopolskie)

F-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, przyjęcia i wykładanie towaru, metkowanie.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Krzywa (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

wykonywanie czynności kancelaryjnych i biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Tykocin (podlaskie)

ELEKTRYK (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-10 - Krosno (podkarpackie)

WEBMASTER - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie wyższe techniczne lub udokumentowana znajomość technik budowy stron lub aplikacji webowych (PHP, JS, HTML, CSS lub odpowiadające); umiejętność szybkiego uczenia się; znajomość j. angielskiego na poziomie wystarczającym do komunikacji e-mailowej oraz czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej; integracja i tworzenie, rozbudowa i konfiguracja aplikacji www; obsługa systemów zarządzania treścią, budowa i optymalizacja kampanii emarketingowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 060 PLN

planowanie, logistyka, kontakty z dostawcami, protokołowanie
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Winnica (mazowieckie)

sprzedaż artykułów spożywczychobsługa kasy fiskalnejważenie arytykułów sybkich
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - OBSŁUGA URZĄDZENIA PRZECISKOWEGO - od 1 850 PLN

wykonywanie przecisków pod przeszkodami, obsługa powierzonego sprzętu, budowa ziemnych sieci telekomunikacyjnych, układanie kabli, wciąganie kabli w rury osłonowe i przeciskowe, dbałość o powierzony sprzęt, obsługa codzienna stanu technicznego (OC), wykonywanie bieżących napraw i przeglądów technicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Szramowo (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM - od 3 600 PLN

Obsługa klientów tureckojęzycznych, księgowanie faktur, kontrola sald rachunków klientów, bezpośredni kontakt z klientem tureckojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Łódź (łódzkie)

1613U PRACOWNIK PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Radom (mazowieckie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - od 2 000 PLN

opieka 5 osobowej grupy osób niepełnosprawnych
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Świerzawa (dolnośląskie)

ANALITYK TRENDÓW RYNKOWYCH (COOL HUNTER) - od 4 000 PLN

Poszukiwanie trendów, partnerów i nawiązywanie relacji w środowisku piłkarskim, biznesowym organizacji pozarządowych; w celu sprzedaży projetów architektonicznych. Aktywne poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie partnerów strategicznych, negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy, realizacja założonych planów sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Jasło (podkarpackie)

MECHANIK-MONTER MASZYN - 997,4 PLN

- obsługa warsztatowa- demontaż, montaż maszyn- czyszczenie elementów składowych maszyn- pomoc przy montażu sprężarki
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MASARZ - od 2 200 PLN

wiązanie szynek
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru i sprzedaż, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Biskupice (łódzkie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu potraw
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Police (zachodniopomorskie)

KELNER (30-) - od 2 000 PLN

udzielanie konsumentowi informacji dotyczących jadłospisów, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania; doradzanie konsumentowi odpowiedniego asortymentu potraw i napojów; przyjmowanie i rejestrowanie zamówień; pobieranie potraw i napojów z kuchni i bufetów oraz ocenianie ich dekoracji i estetyki; serwowanie potraw i napojów; posługiwanie się narzędziami i przyrządami typu: tace, wózek kelnerski; obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w części handlowej zakładu gastronomicznego, m.in. elektronicznych kas kelnerskich, kalkulatorów, komputerów; inkasowanie należności; rozliczanie z pobieranych potraw i napojów oraz z dziennego utargu; utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW EKOLOGII ( STAŻ FP ) - 997,4 PLN

Zapoznanie z systemem kontroli i certyfikacji gospodarstw ekologicznych i inne
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK MASAŻYSTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Złotów (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKU EUROPY WSCHODNIEJ - od 2 500 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie min. średnie; umiejętności: obsługa komputera; znajomość rynku Europy Wschodniej( branża handlowo-usługowa), prawo jazdy kat. B; doświadczenie zawodowe: min. 3 lata na w/w stanowisku; znajomość języka ukraińskiego oraz języka rosyjskiego w stopniu biegłym, angielskiego w stopniu podstawowym.Ogólny zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów z rynków Europy Wschodniej ( branża handlowo-usługowa), negocjacje handlowe, oferowanie i przyjmowanie ofert, reprezentacja firmy(produkty). Miejsce wykonywanie pracy: Lublin, Polska, UE, Europa Wschodnia
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Lublin (lubelskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Dystrybucja art. spożywczych, załadunek-rozładunek (rozwożenie towaru po sklepach sieci Żabka). Praca na terenie woj. śląskiego od poniedziałku do piątku 03:30-11:30.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Tychy (śląskie)

INSTALATOR - od 2 000 PLN

budowa instalacji hydraulicznuych gaz, CO wod-kan
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Tychy (śląskie)