Praca KELNER Busko-Zdrój Agnieszka Zarębska "Sekrety Buska"

Ludwika Waryńskiego 10, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości.kontakt:agnieszka.zarebska (at) op.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - dobry, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: Agnieszka Zarębska "Sekrety Buska"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Ulica pracodawcy: Ludwika Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: Restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.04.2016