Praca KELNER-BARMAN Dwikozy Grupa Hotelowo Turystyczna SANTUR A.S.Tomala Sp.j

Stanowisko: KELNER-BARMAN

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości hotelowych

Data publikacji: 2016-10-07

Lokalizacja: Dwikozy (świętokrzyskie)

Pracodawca: Grupa Hotelowo Turystyczna SANTUR A.S.Tomala Sp.j

Spółdzielcza 12, 27-620 Dwikozy, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dwikozy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dwikozy

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat.B

Nazwa pracodawcy:
Grupa Hotelowo Turystyczna SANTUR A.S.Tomala Sp.j

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawca telefoniczny: 785-912-747 lub przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: kamil.staporski (at) dwordwikozy.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Dwikozy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dwikozy

Adres strony pracodawcy: www.dwordwikozy.pl

Ulica pracodawcy: Spółdzielcza

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: usługi hotelarskie i gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*