Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B Strzelce Krajeńskie szkoła Nauki Jazdy BLACK Grzegorz Kuchciński

WODOCIĄGOWA 6, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć praktycznych; mile widziane również osoby chętne i gotowe do uzyskania wymaganych uprawnień

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11,00 zł/h; 20 h/tygodniowo

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzelce Krajeńskie

Zawód: instruktor nauki jazdy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Instruktor nauki jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY B (wymagany staż - lata: 3)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane również osoby chętne i gotowe do uzyskania wymaganych uprawnień

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: szkoła Nauki Jazdy BLACK Grzegorz Kuchciński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: WODOCIĄGOWA

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: szkoła nauki jazdy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy