Praca HYDRAULIK Łomno INSTAL - AG Usługi Hydrauliczne

Miejsce pracy:
27-225 Łomno 51, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
instalowanie urządzeń hydraulicznych w budynkach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łomno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pawłów

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie w zawodzie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: INSTAL - AG Usługi Hydrauliczne

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Pawłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łomno

Numer budynku pracodawcy: 51

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik