Praca HYDRAULIK Kielce P.H.U. "Together" Kamil Śmiglarski

Wikaryjska 32, 25-255 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Rozprowadzanie instalacji WOD-KAN, biały montaż.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 300 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Samodzielność, mile widziane doświadczenie.

Nazwa pracodawcy: P.H.U. "Together" Kamil Śmiglarski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wskazany kontakt telefoniczny 605-407-603 lub osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Wikaryjska

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik