Praca HANDLOWIEC Zgierz BSG SP ZOO

Miejsce pracy:
Struga 20, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem, aktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych, przygotowywanie raportów i analiz rynkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 600 - 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zgierz

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 600 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie na stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: BSG SP ZOO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy: 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy